İsviçre Evlilik Sitesi

isvicre evlilik sitesi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Bol muhabbetleriniz olsun arkadaşlar. Helin ben. İsviçre evlilik sitesi aramaktan yorulmuştum ve sonunda burayı buldum. Heyecanım için şimdiden kusuruma bakmayın olur mu çünkü buraya eş bulmak için geldim. Türkiye’den çok teklif aldım aslında ama ne bileyim bir şekilde olmadı. Sanırım yaştan dolayı. 27 yaşına yeni girdim. Evlilik kararı almamın nedeni de düzenli bir hayat istemem. Doğru mu yapıyorum yanlış mı onu bilemem. Daha önceki ilişkilerimde ciddi düşünmemiştim. Sizin arayışınız nedir acaba beyler? İsviçre’den erkek arkadaş arayan bayanlar ile tanışmak mı yoksa evlenmek istemek mi? Benim niyetim evlilik. Yoksa neden İsviçre arkadaşlık sitesi arayıp evlenmek için ilan vereyim. Bakalım artık hayırlısını istiyorum. Çok kolay pes etmem ben. İnsanlara gördüğüm kadar değer veririm. Güzel düşünürüm ki iyi olsun.

İsviçre Evlilik Sitesi

İsviçre evlilik sitesi ararken bir şey daha fark ettim. Bu şekilde evlenmek isteyen tek ben değilmişim arkadaşlar. Çok sayıda İsviçre’den evlenmek isteyen bayanlar ilanları var çünkü. Yani insanlar artık reel arkadaşlıklarını unutuyor ve sanalda takılıyor sanki. Bana öyle gelebilir tam çözemedim. Burada bir restoran işletiyorum. Tek bir amacım var şu hayatta, eşimle beraber mutlu mesut yaşamak. Onların dışında burada da yaşayabiliriz, Türkiye’ye de dönebiliriz. Ama düzenimi burada kurduğum için bunu ayrıca konuşmak gerekiyor. Hanımefendi kişiliğimi hiçbir zaman bozmadım ben. Karşımdaki erkeğin de bu şekilde yani efendiliğini bozmamasını isterim. Saygı ve sevgi çerçevesinde konuşmak çok daha iyi olacaktır. Bekleyip göreceğiz artık kısmetimizde kim var buyurup gelecek başımın üzerinden yeri olacak.

İsviçre Arkadaşlık Sitesi

Var olan heyecanlarım, bitmeyen umutlarım ve diğer tüm heveslerim derken bir de baktım yalnız kalmışım. Arkadaşlarım soruyor nereye kadar böyle gideceksin, çok güzelsin falan evde mi kaldın diye. Hayır ya mutlu mesut yaşamak istiyorum ben de herkes gibi. Çevremdeki kızların neredeyse tamamı evlendi artık. Sıranın bana geldiğini görüyorum.

Burası ciddi eş bulma adına umutlarımı yeşertti benim çok şükür. Bakalım doğru insanı da çıkaracak mı karşıma. Heyecanlı bekleyiş sürüyor. Buradayım merak etmeyin. Saat farkı falan var demeyin. Her zaman açık burası arkadaşlar ya. Yorum ve mesajlarınızı okuyup hemen size geri dönüş yapacağım emin olun. Çünkü benim de beklemeye gücüm yok artık. Bir an önce olsun bitsin de demiyorum ama uzun bir süre konuşup tanışmamız gerekecek orası kesin. Bekliyorum beyler.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.
Bir sonraki ilan: Almanya Evlilik Sitesi

Meral, 35 yaşında

3 yorum

  1. Merhaba Helin hanım, adım Alihan mali müşavirim. Sizinle tanışmak, düşüncelerimi paylaşmak kısmet olur da anlaşırsak evlilik yolunda ilerlemek isterim. Buradan sizinle telefon numaramı paylaşıyorum. Lütfen tedirgin olmayın ve beyefendi kişiliğime inanın. Diğer kötü niyetli insanlardan gibi kötü niyetim yok. Konuşmak isterseniz. Sağlıcakla kalın hoşça kalın

  2. Merhaba,

    Adım Mehmet. İsviçre Basel’de doğdum ve büyüdüm. 44 yaşındayım, 1.80 boyundayım ve 80 kiloyum. Bilgili, bakımlı ve iyi görünümlü biriyim. Hiç evlenmedim ve çocuğum yok. Arzuladığım bayan, Basel ve çevresinde yaşayan, boyu en az 1.65 olan, zayıf yapılı biri olmalı. Evlenip mutlu bir yuva kurmak isteyenler beni arayabilirler.