İtalya Evlilik İlanları

italya evlilik ilanlari
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: İtalya
Medeni Durum: Bekar
İsim: Aysel
Yaş: 29
Boy Kilo: 160 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik

Merhaba herkese. Napoli’den Aysel ben. 29 yaşındayım. Neden buradayım merak edenler vardır elbette. İtalya evlilik ilanları gördüm geldim ve bende yazayım dedim. Gerçekten kararım kesin. Öyle uzun süreli sevgili falan kalamam arkadaşlar anlayacağınız. Biraz titiz bir kadınım, temizliğe çok önem veriyorum. Bunların dışında nasıl desem her zaman yeri geldiğinde konuşurum, ağır başlıyım birazcık. Hmm sonra ne desem ha bir de bakımlıyız yani. Güzellik salonum var burada. Artık gerisini siz düşünün. Bazen Roma’da kalıyorum bazen de burada. 1 evim 1 tane de arabam. Bunları yanlış anlamayın hava atmak için söylemedim. Bilin istiyorum yani.

İtalya evlilik ilanları deyip geçmemek lazım. Bu süreç biraz sıkıntılı yani tatlı bir heyecanı var. Stresli değilim, her daim pozitif olmaya çalışıyorum. Güzel şeyler düşlemeye devam ediyorum. Aşk kadını olduğum söylenemez ama adamına göre değişiyor bu işte. Biraz duygusallık da var hani her kadında olduğu gibi. Neyse bunlardan ibaret bir kadınım işte. Siz nasılsınız biraz ondan bahsedin lütfen. Bu arada buraya 5 sene önce geldim ailem ile. Gayet de mutluyum, tabi evlenebilirsem artık.

İtalya Evlilik İlanları

Seçici değilim sadece elit takıldığım için böyle yani. Ondan sonra aklıma gelen ne var diye düşünüyorum bir dakika, ha şey var bir de. Bakımsız erkeklerle hiç arkadaş bile olmam. Öyle ortalıkta saçı sakalı birbirine karışmamalı ya. Erkek dediğin kendine bakacak, güzel giyinecek. En önemli kriterlerim bunlar işte. Büyük beklenti içinde olduğumu söyleyemeyiz sonuç olarak. Var mı peki böyle erkek arkadaş?

İtalya evlilik ilanları güzeldir, anlamlıdır bana göre. Buradaki insanlara da alıştım, iyi geçiniyoruz falan derken yaş geçiyor. Artık evlilik zamanı geldi. Her zaman güzel düşünmekten yoruluyorum işte. Bekleyip görmek istemiyorum, hemen çıksın beyaz atlı prensim nerede benim yahu. Biraz hüzün biraz heyecan ile yaşayıp gidiyorum. Bu arada gezmeye bayılırım haberiniz olsun tamam mı? Öyle bir mekanda oturup akşama kadar sohbet edemem yani. Tamam işte benden bu kadar merak ettiğiniz ne varsa sorun yanıt vereyim arkadaşlar. Gerisi muhteşem bir arkadaşlık ve umarım sonu evlilik olur.

Bir sonraki ilan: İsviçre Evlilik Sitesi

Helin, 27 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun