Kahramanmaraş’ta Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kahramanmarasta erkek arkadas arayan bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Helin adım merhaba buradaki herkese. Kahramanmaraş’ta erkek arkadaş arayan bayanlar olarak aranızdayım. Yaşım 42 boşanmış bayanım. Elbistan’da yaşıyorum. Bakalım benimle ilgili gerçekten dostluk kurmak isteyen olacak mı ya heyecanlıyım kusura bakmayın. Maraş dul bayanlar için bana mesaj gönderdiğiniz taktirde numaramla geri dönüş yapmak istiyorum size. Hemen sohbete başlayabilmemiz adına bu konu önemli diye düşünüyorum arkadaşlar. Onun dışında biraz geleceğe dair hayallerim var. Aslında hobi bunlar beyler. Gerçekten sessiz ve sakin bir hayatım var.

Hobilerimi de sıralamak istersem şunları paylaşırım; insanlarla sohbet etmek, gezmek, yeni yerler keşfetmek. Ben tarihi yerleri gezmeyi severim. Peki benimle kim gelir var mı böyle gezmek isteyen? Şimdi arkadaşlar Kahramanmaraş’ta evlenmek isteyen dul bayanlar için bana mesaj atanlar oluyor evet ama beni evlilik konusunda ikna etmeniz gerekiyor. Zaten evlenip ayrılmış bir kadınım. O yüzden bu tarz konulara biraz temkinli olduğumu söylemem gerek size. Önce tanışalım, konuşalım, sohbet edelim. Sonrasına beraber bakarız yani. Herkesin kendine göre bir hayat planı var sonuçta.

Kahramanmaraş’ta Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Neler oldu şu kısa ömrümüzde. Gerçekten artık insanları anlamak da çok zor, anlaşmak da. Bu nedenle sanaldan arkadaş arıyorum ben. Hep yanımda olacak hiç bırakmayacak birisi lazım bana. Bunalıma giriyorum bazen kafamı alıp gidiyorum bizim köye. Zaten şehirde yalnız yaşadığım için köyde biraz sosyal oluyorum işte. Ama yok yetmiyor bu da bana. Haliyle her zaman insanların neler düşündüğüne dair fikirlerim oluyor.

Bana bir bakış bile yetiyor ayrıca. Tek bakışla kimin ne düşündüğünü anlayabiliyorum. Ben kibar kaliteli beyefendilerden hoşlanırım arkadaşlar. Saygılı kadına nasıl davranmasını bilen beyler her zaman bir adım öndedir benim için. Eğer ki Kahramanmaraş’ta erkek arkadaş arayan bayanlar için bana mesaj gönderecekseniz bu kriterleri karşılamanız gerekiyor sevgili beyler. Bunu da buradan paylaşmış olayım.

Kahramanmaraş Elbistan Bayan Arkadaş

Başka aklıma gelen bir şey yok şu an. Varsa sizin buyurun sorun beyler ben hep buradayım zaten. Sayfayı yenilemekten yorulmayacağım aslında bildirim falan gelecek nasıl olsa. İşte o an nasıl bir heyecan içerisinde olacağımı siz düşünün. Kısmetse olur sonuç itibariyle. Bakalım güzellik desen var, bakım desen var. Ama arkadaş desen yok çevremde. Buradan bulacağım inat ettim ya. Yaşım oldu 42 artık günden güne eriyorum yalnızlıktan. Son bulsun, yüreğimiz hayat bulsun.

Bir sonraki ilan: Malatya Dul Bayan

Canan, 39 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun