Karabük Dul Bayan Arkadaş

Karabuk dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Buradan herkese iyi günler dilerim. Karabük dul bayan ile tanışmak isteyenler için geldim. Mehtap ismim. Herkes iyi mi nasıl gidiyor hayat? Bana soracak olursanız anlatayım hemen. Yalnızlıkla mücadele içerisindeyim. İşte o yüzden geldim buraya. Güzel şeyler çıksın karşımıza keyfimize bakalım ya. 37 yaşındayım ben. Ela gözlü, uzun boylu, gayet de bakımlı bir kadınım. Bunların dışında Karabük bayan arkadaş dediğinizde akan sular durmalı yani. Ne kadar güzel olduğum bir kere tartışmaya kapalıdır. Onun dışında bakıp göreceğiz kimler beğenir bilemem. Tabi sohbetim koyudur ama onu söylemek gerekiyor. Başka da ekleyeceğim bir şey yok gibi. Hayat su gibi akıp gidiyor artık yalnız bitmesin. Şu kısacık ömürde artık mutlu olmanın zamanı geldi hatta geçiyor da öyle değil mi beyler.

Karabük Dul Bayan Numarası

Önceliğim buradan yazacak olan beyler olacak. Çünkü görüşme fırsatımız falan daha iyi olur. Onun dışında neler yaparsınız biraz anlatsanıza. Ama en önce bilmek istediğim şey neden Karabük dul kadın arkadaş telefon numarası arayışınız var. Yaşamak istediğiniz ilişki türü nasıl bir şey? Mesajlarınızda bunlara da yer verin isterim. Ben insanları dinlemeyi çok seviyorum aslında. Çoğu beni dinlemez aklı fikri gezmekte. Ya bir durun konuşalım, kahvemizi içelim ondan sonra gezeriz. Yanına yakıştıran çok oldu beni. Evet bakımlı ve çok güzel olabilirim tamam ama her şeyin bir sırası var beyler. Evlenmek gibi bir amacım yok mesela. Sadece arkadaş bulmaya geldim ve adım gibi eminim rahatlıkla bulacağım.

Karabük Bayan Arkadaş

Ben bu yaşıma kadar kimseye minnet etmedim mesela. Hep kendi ayaklarımın üzerinde durdum. Evliyken de böyleydi. Lakin 2 senedir yalnızım ve bu bitsin istiyorum. Düşünceleriniz bu yüzden çok önemli arkadaşlar. Sizlerle beraber çıkacağım bu yolda ne güzel arkadaşlıklar edineceğim. Ama biriyle daha samimi diğeriyle daha mesafeli. Belki de birden fazla kişiyle samimi olacağım. Artık bunlar da yazacağınız şeylere bağlı. Şunu bilin ama ben romantik beyleri çok severim. Hele ki anlık yapılan sürprizler beni benden alır haberiniz olsun.
Bir sonraki ilan: Kastamonu Dul Bayan Seçil, 36 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun