Karaman Dul Bayan Arkadaş

Karaman dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Kader ismim ben buradan herkese öncelikle selamlar. Karaman'da arkadaş arayan dul bayanlar olarak geldim aranıza. Gerçekten kendimle barışık bir insanım ve diğer insanlarla da iyi geçinirim. Lakin biraz can sıkıntısı var bende o yüzden Karaman arkadaşlık sitesi bulunca hemen ilan açmaya karar verdim. Aradığım arkadaşı bulacağıma inanıyorum çünkü fazla kriterim falan yok hani. Mesela beni yalnız bırakmamalı ve ilgisini her daim göstermeli bana karşı. Karaman dul bayan arkadaş için aradığınız tüm özellikleri taşıdığımı düşünüyorum beyler. O kadar güvenim tam bu konuda kendime. Sevdiğim insanı sevgilim olacak kişiyi sonuna kadar mutlu ederim. Sizler de bilirsiniz yalnız hayat geçmiyor. Bu noktada biraz destek istiyorum. Tabi herkese dönüş sağlayacağım ama kendinden fazlasıyla bahsedenlere öncelik vereceğim bilin istedim. Ah be hiç yalanım yok benim umarım sizin de öyledir.

Karaman Dul Bayan

Arkadaşlar öyle ya da böyle insanlar iletişim halinde. Yani anlamadım bana mı bu şanssızlık uğradı neden bir erkek arkadaşım olmadı uzun zamandır. Güzel mi değilsiniz diye soracak olursanız hayır gerçekten fazlasıyla güzelim ben. Fotoğrafım da var zaten görebilirsiniz. Onu da geçtim bir zamanlar kelimesini kullanmıyorum çünkü yaşım hala çok genç. Buradan paylaşmak istemiyorum sadece yazanlara söylerim hatta sürpriz olsun telefonda konuşurken görünce tahmin eder ve şaşırırsınız. Ben sadece yalnızlıktan yakınmıyorum ayrıca bunu da paylaşmak isterim beyler. Karaman dul kadın arkadaş arıyorsanız gerçekten şimdiye kadar neden tanışmadık diyeceğinize eminim. Çok renkli güleç insan canlısı bir kadınım.

Karaman Bayan Arkadaş

Evet ne diyorduk, kriterlerimi sıralamadım. Vallahi beyler öyle beklentilerim yok haberiniz olsun. Sadece bir kadına nasıl davranılacağını bilmeli insan. Onun dışında pek de bir şey beklemiyorum. Her güzel kadın gibi bakıma önem veriyorum. Bir de süreklilik olmalı. Yani konuştuk, bir şeyler paylaştık bitti gitti falan olmasın. Uzun süreli ilişkilerin kadınıyım ben. Her daim insanlarla ilişkilerimi sıkı tuttum ve öyle devam ettim. İşte bu süreçte yanımda olmanız yeterli. Gerisi halledilir, konuşulur bir çözüm bulunur. Tamam mı anlaştık mı bakalım?
Bir sonraki ilan: Mersin Dul Bayan Aysel, 38 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun