Kars Dul Bayan Arkadaş

Kars dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Ahsen benim adım buradan kucak dolusu sevgiler herkese. Kars dul bayan için geldim. Benim bir huyum var asla yalnızlığa gelemiyorum. Haliyle yaşım da 37’i birazcık geçtiği için sıkıldım, daraldım. Kars ne kadar soğuk ise ben de o kadar sıcak kanlı bir kadınım bu arada. Öyle bizim buraları yanlış tanımasın kimse. Zaten önceliğim de buradan yazan insanlar olacaktır. Kars bayan arkadaş numarası arayanlardan isteklerim neler onlara bir bakalım. Birincisi her zaman insanlarla güzel duygular içerisindeyim. İkincisi bu zamana kadar kimseyle kavga bile etmedim yani atışmadım. Geçimliyim anlayacağınız. Eee sizler ne alemdesiniz siz de konuşun biraz bilelim.

Kars Dul Bayan

Son dönemlerime baktığım zaman ne kadar da yalnız kalmışım var ya inanamıyorum kendime. Ama sadece ben değilim bu durumda olan. Çünkü çok fazla sayıda erkeğin Kars dul kadın arkadaş numarası aradığını biliyorum. Doğru insanı bulduğumda bende numaramı verip zaten gerçek bir aşk ve ilişki için adım atmaktan asla çekinmeyeceğimi belirteyim hemen arkadaşlar. Bu zamanlarım en huysuz zamanlarımdı ama kimseye yansıtmadım. Sadece iyi bir arkadaş bulup yoluma devam edeceğime inandım. Söz konusu insanların yani beni üzenlerin kocaman bir engeli var telefonumda. Artık rahatım, dul bir kadın olduğum için de insanlar fazla rahat sanıyor asla öyle değil. Tamam konuşur muhabbet ederiz ama herkesle muhatap olma gibi bir huyum da yok yani.

Kars Bayan Arkadaş Numarası

Nedense erkekler de yalnızlıktan şikayetçi. Bence biraz romantik olunsa her şey çözülecektir. Biraz kadın ruhundan anlasanız biraz kadınları önemseseniz aslında kimse yalnız kalmayacak eminim buna. Onların dışında var olan muhabbetim çok değerlidir. Boş konuşmam hep bir şeyler katarım insanlara. Tabi ki ben de bana ait olan tüm değerlerimi korumaya devam ederim. Ama açık sözlüyüm, dürüstüm. Erkek arkadaşımdan da aynen bunları beklerim. Bunların dışında şu an aklıma hiçbir şey gelmiyor. Artık söz sizde yani konuşun yazın da numaramı vereyim arkadaşlığımızı başlatalım diyorum. Bunları da geçtim muhabbet etmek gibisi var mı ya insanlar bu yüzden değerli olmalı.
Bir sonraki ilan: Ardahan Dul Bayan Merve, 34 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun