Kastamonu Bayan Arkadaş

kastamonu bayan arkadas telefon numaralari
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Kastamonu bayan arkadaş telefon numaraları arayanlara benden selam olsun. Seçil ben arkadaşlar. Umarım herkes iyidir ve benim gibi heyecanlıdır ne dersiniz ben de arkadaş bulur muyum burada. Gerçekten son zamanlarım beni biraz üzüyor. Yani aslında 4-5 aydır tek başıma kaldım öylece. Artık bitsin istiyorum. Benim de bir erkek arkadaşım olsun her şeyi paylaşayım istiyorum. Çok da bir şey değil ve öyle büyük beklentilerim asla yok.

3 yıl önce boşanmış dul bayanım ama inanın Kastamonu dul kadınlar için zaman zaman sıkıntılı olabiliyor arkadaşlar. İnsanların sizi gerçekten anlamadığını düşünüyorsunuz. Bende böyle bir yöntem seçmek istedim kendime. Yani numaramı falan ancak bu şekilde paylaşmam mümkün olacak. Her şeyi geçtim söz konusu hayatın artık bir anlamının olması gerekiyor. Ben tek takılmaktan da bıktım usandım.

Kastamonu Dul Kadınlar

İnsanlar içinde bulunduğumuz dönemde gerçekten değişik. Kime güveneceğini bilemiyorsun. Bunun dışında var olan heyecanını da kaybediyorsun. İşte bunlar olmasın diye ben geldim buraya. Güzel şeyler düşünmek istiyorum her zaman da kendim gibi güzel olanı istedim. Benim düşüncelerim hislerim bunlar. Sizin Kastamonu dul bayanlar arayışınız şayet uzun süreli değilse bana mesaj göndermeyin lütfen beyler. Ben uzun süreli ilişkilerin kadınıyım çünkü.

Bu doğrultuda herkesin yazmasını beklerim, hatta yakın yerlerden ulaşanlar olursa onlara da dönerim. Özellikle Çorum dul bayan arayışında olan varsa onlarda yazabilirler bana. Yaşımı da sadece yazanlarla paylaşırım. Telefonumla beraber güzel bir sohbet sürecine giriş yapacağımızı da düşünüyorum. Hepsini bir kenara bırakarak önüme bakmak istiyorum. Huzurlu bir yaşam, yalnızlıkla boğuşmadan hareket etmek ah bu ikisini ne özledim.

Kastamonu Bayan Arkadaş Telefon Numaraları

Kastamonu bayan arkadaş arayışınız için merak ettiğiniz soruları sormanız yeterli beyler. Ben kimseyi yarı yolda bırakmam. Zaten burada sosyal çevrem çok lakin kendimle ilgili karar alırken zorlanıyorum işte. Ne olurdu benim diğer kadınlar gibi iyi bir dostum olsa. Belki dul şansı var bende bu yüzden yalnız kalıyorum bilmiyorum ki. Yine de olsun ben olumlu düşünüyorum, buradan o şans bana da gülecektir. Mesajınızı atın, yorumlarınızı da bırakın, gerisi bende. O beklediğimiz mutluluk bizi bulsun çok da beklemeden.

Bir sonraki ilan: Sinop Dul Bayan

Aslı, 37 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun