Kayseri Dul Bayan Arkadaş

Kayseri dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Aslıhan ben Kayseri dul bayan arkadaş için ilanımı açıyorum. 39 yaşında dul bir kadınım. Ay çok heyecanlıyım ben ya. Kayseri Talas arkadaşlık sitesi bulunca hemen ilan vermek istedim bu yalnızlık artık son bulsun diye. Reel hayattan ümidimi kestim sayılır arkadaşlar. İnsanlarda ki bu ön yargı beni soğutmaya başladı her şeyden. Diğer arkadaşların ilanlarına da baktım herkes ne güzel kendini tanıtmış ben hemen şikayet etmeye başladım sanırım. Şimdi arkadaşlar Kayseri’de erkek arkadaş arıyorum evet güzel ama bazı kriterlerimin olduğunu da unutmayın lütfen. Karşımdaki kişi bana sahip çıksın, bana değer versin, beni önemseyip benimsesin istiyorum. Boşanmama sebebiyet veren şeyler kısmen bunlardı zaten. Benim tek derdim mutlu olmak. Böyle şeyleri yeniden yaşamak değil.

Kayseri Dul Bayan Arkadaş Numaraları

4 yıl kadar oluyor ayrılalı beyler. O zamandan beri hayatıma kimse girmedi. Birkaç kişiyle sohbet ettim belki aramızda bir şeyler olur diye ama yok. Çok istememe rağmen bir türlü o dengeyi kuramadım. Aradığım ilişki türü aradığım erkek arkadaş karşıma çıkmadı nedense. Ne kadar zormuş dedim Kayseri’de sevgili bulma meselesi. Bu düşünceme sebebiyet veren şeyde illaki doğru insana denk gelememekten geçiyor.

Ben de sildim herkesi artık buradan ilanımı açarak taliplilerime bakayım dedim. Her zaman kendi kararımı kendim aldım ve öyle devam edeceğim. Lakin güzel şeyler düşünmekten artık yoruldum yani hayatın güzelliklerini yaşamak istiyorum. Başka ne söylemek gerek inanın bilmiyorum. Benim gibi böyle hayatı dolu dolu yaşamayı seven Kayseri dul bayan arkadaş ile tanışmak istiyorsanız bu hayatın tadını beraber çıkaralım işte. Eğlenelim gezelim keyif alalım hayattan. Mesajlarınızı yazın da ilk sohbeti telefonda başlatalım hemen beyler.

Kayseri Talas Arkadaşlık Sitesi

Kayseri dul kadınlar açısından biraz ön yargılı bir yer. En güzeli sanaldan arkadaş edinmek bence. Aklıma gerçekten bir şey gelmiyor. Şu yaşadıklarımdan sonra artık sıkıldım ben inanın. Adam gibi biri çıksın karşıma ona sımsıkı sarılayım istiyorum. Bunu da hayat çok görmesin bana artık. Her neyse durumlar bu şekilde siz ne düşünüyorsunuz paylaşsanıza. Ben çok meraklı bir kadınım her şeyi olmasa da birçok konuyu sorgularım. Dul beyler yazabilir, bekar erkekler de tanışmak için yazabilir herhangi bir sorun yok. Güzel şeylerin altına imzamızı atalım, evlilik hariç. Sadece mükemmel bir arkadaşlık peşindeyim beyler haberiniz olsun.

Bir sonraki ilan: Sivas Dul Bayan

Melike, 36 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum

  1. Merhaba Aslıhan!
    Bu siteyi yeni keşfettim bende, 47 Yaşında üç yıl önce boşanmış, 15 ve 18 yaşlarında iki çocuğu olan ilk eşi tarafından ihanete uğramış senelerce ona verdiğim kıymeti bilmemiş hatta benimle mutluluk oyunu oynamış beni sırtımdan vurmuş hayat arkadaşımdan ayrılalı 3 Yıl oldu. Artık yeni bir yol arkadaşı arıyorum kendisine değer vereceğim birlikte mutlu olacağım bu kişi belki de sensin ne dersin? Şuan Avusturya Viyana’da yaşıyorum Kayseri’ye komşu olan Sivaslıyım. Bilmiyorum belki şuan bir birlikteliğin var eğer öyleyse özür dilerim bu yazdıklarımı yok say mutluluklar dilerim. Şayet yok ise bize bir tanışma fırsatı ver Saygılarımla Yusuf.