Kilis Dul Bayan Arkadaş

Kilis dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Buradan tüm mesaj atacak olanlara şimdiden selam. Kader adım, Kilis dul bayan için buradayım. Gerçekten biraz heyecan var nasıl olur bilmem ilk kez ilan açıyorum çünkü. Umuyorum ki güzel günler yakındır. Ben son zamanlarımı biraz tatsız geçirdim aslında öyle değil. Kendimi yalnız bıraktığım için biraz üzgünüm ama buradan yeni bir sayfa açmaya başlayacağım.

Kilis bayan arkadaş sayesinde burada olacağım uzun bir süre. Bu süre zarfında bana yazacak olan herkese telefonumu veririm. Beyler bakın gerçekten iyimser bir kadınım, kimseyi asla kırmadım ve kırmam. Ama beni yarı yolda bırakacak olanlar hiçbir şekilde yazmasın, yorum da bırakmasın olur mu? Amacım tamamen uzun süreli bir ilişki yaşamak. Sonuna kadar yanımda olacak benimle hayatın güzelliklerini yaşayacak olan birini istiyorum.

Kilis Dul Bayan

Her zaman kendimle barışık yaşadım, buna istinaden insanların düşüncelerine önem verdim. Ama baktım ki insanlar sadece kendini düşünmeye devam ediyor. Bu süreçte karşımıza çıkacak olan her türlü olumsuzluğu halletmemiz gerekiyor. Onu da geçtim bilmiyorum ya insanlar nasıl anlaşıyor falan. Ben buradan umutluyum ilk kez sanaldan arkadaş edineceğim. Şanssızım tamam ama illa ki kaderimiz dönecektir. Var mısınız sizde kaderinizi şansınızı benim gibi Kilis dul kadın arkadaş ile değiştirmeye peki?

Kilis Bayan Arkadaş

Haklı olduğum konularda asla ezdirmem kendimi. Eğer haksız isem özür dilerim tabi. İnsanlar gerçekten garipler, güven kalmamış. Ben tüm geçmişimi de silip önüme bakacağım arkadaşlar. Bununla beraber nasıl desem hasret çekmeyi sevmem haliyle sadece burada olanlar yazarsa mutlu olurum. Hepimizin arkadaşı olmuştur, mesela ben artık dulum ama umutlarım tükenmedi.

Yaşım 39 olsa da kendime uygun bir arkadaş bulacağıma olan inancım artıyor her gün. Yalnız bırakmayacak, her zaman istediğimde telefon başında olacak birileri varsa beklemesin. İnanın ben güzel bir kadın olabilirim ama yalnızlığa hiçbir şekilde katlanamıyorum beyler. Umutlarım bu yönde her şeyin güzel olması. Solmuş umutlarımı yeniden yeşertip beni yeniden aşka inandıracak hayallerimi yaşayacağım birisini istiyorum sadece hepsi bu işte. Söyleyeceklerim bu kadar beyler. Artık mesajlarınızı bekleyip sizin söylediklerinizi okuma dinleme zamanı.

Bir sonraki ilan: Gaziantep Bayan Arkadaş

Ece, 39 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun