Kırıkkale Dul Bayan

kirikkale dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Ayla benim adım. Anlamını merak edenler vardır herhalde. Doğru işler yapan kişi demek. Kırıkkale dul bayan arkadaş arayanlar için buradayım ve aradığım erkek arkadaşı bulmadan da gitmeyeceğimi belirteyim beyler. Buradaki herkes çok şanslı biliyor musunuz? Özellikle de Kırıkkale merkez erkek arayan bayanlar ilanımı okuyan herkes. Çünkü ben o kadar sevgi doluyum ki ısındığım kişiyle çok güzel bir yola çıkacağız haberiniz olsun. Ne gibi diye soracak olanlarla telefondan devam edelim derim. Tüm detayları tüm merak edilenleri uzun uzadıya konuşuruz bu sayede.

Kırıkkale’de dost arayan bayanlar ilanı sadece burada açıyorum. Çünkü başka yerlere yetişemem sadece buradan devam etmek istiyorum. Elbette farklı kişiler çıkacak, huyunu bilmediğim insanlarla da tanışmış olacağım. Lakin bu süreçte biraz daha sabırlı olmak gerekiyor. Tüm mesajlara elimden geldiğince dönmeye gayret edeceğim arkadaşlar fakat sadece kriterlerime uyan kişilere tabii ki.

Kırıkkale Dul Bayan

Merkezdeyim, minik bir işletmem var her şey yolunda. Onun dışında neler yaparım onlardan kısaca bahsedeyim. Beyler ben gezmeyi pek sevmiyorum. Buradan ayrılamıyorum ama farklı bir yapıda arkadaş çıkarsa ve güvenirsem her yere de gideriz diye düşünüyorum. Yaşlı olmadığım için yani enerjik bir yapım var merak etmeyin. Yani daha 36 yaşındayım, ilk bakışta 30’lu yaşları andırıyorum unutmayın. Görünce zaten bunu sizler de teyit edeceksiniz.

Kırıkkale Arkadaşlık Sitesi

Şimdi bir de dimdik durabilmek önemli. Bu yüzden dürüstlükten hiç şaşmadım, doğruluk benim diğer adım oldu artık. Bunları da geçtim karşımdaki insana güvenmem yeterlidir. Güvenirsem zaten gözüm kapalı bitmiştir bu iş. Her konuda destek olurum, beraber gezeriz de istediğiniz yere gideriz de. Burası biraz küçük memleket haliyle can sıkıntısı da fazla oluyor. Ama arabam var en kötü kafamızın estiği bir yere gideriz zor bir şey değil yani. İnsanlar en küçük aktiviteden bile mutlu oluyor zaten. Haliyle bende seçenek çok beyler. Yeter ki sizler tanışmak isteyin ve benim için doğru insan olduğunuzu kanıtlayın. Gerisi kolay. Artık sözü size bırakmak ve hayalini kurduğum arkadaşlığı aşkı tatmak istiyorum.

Bir sonraki ilan: Kırşehir Dul Bayan

Canan, 40 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun