Kırklareli Dul Bayan Arkadaş

Kırklareli dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Omay ismim selamlar herkese. 37 yaşında boşanmış dul bayanım. Kırklareli dul bayan ilanı açmaya karar verdim ve buradayım sonunda. Neler olacak neler çok merak ediyorum ya. Ay insanlar buradan bana yorum ve mesaj bırakırsa diğer arkadaşlar gibi hemen telefonumu veririm. Çünkü ben sohbete bayılıyorum arkadaşlar ya öyle duramıyorum konuşmadan. Hareketli bir yapım var ne yapayım. Kırklareli bayan arkadaş için yanımda olacak beyler çok şanslı.

Yani hem güzel hem sohbeti seven bir kadınla arkadaş olmak sanırım güzeldir. Aynı şey benim için de geçerli, tek taraflı asla düşünmüyorum unutmayın lütfen. Sonrasında insanların düşüncelerini önemserim kimseyi kırmadım bu yaşıma kadar bundan sonra da öyle devam edecektir.

Kırklareli Dul Bayan

Çalışıyorum arkadaşlar ben kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum. Çok şükür ki sorunum yok bu konuda. Tek derdim yalnızlık işte. Onu da aşarsam her şey tamam olacak gibi hayatımda. Kırklareli’ndeki dul bayanlar güzeldir bakımlıdır ama doğru insanı nedense bulmakta zorlanıyoruz. Günümüzdeki arkadaşlıklar tamamen çıkarlar üzerine. Ben böyle biri olmadım hiç. Sadece sevdim ve saygı duydum. Her dönem karşıma çıkan çok kişi oldu.

Evlenmek isteyenler de cabası. Ama yok ben tek arkadaşlık kuracağım evlenmem yani artık. Benim için o defter çoktan kapandı beyler. Bu yüzden anlayış bekliyorum sizden. Sevelim, eğlenelim, birbirimizin kıymetini bilelim hatta güzel vakit geçirelim hiç ayrılmayacakmışız gibi hayattan keyif alalım beraber.

Kırklareli Bayan Arkadaş

Böyle ne bileyim iyi bir dostluk kuralım, önümüze bakalım işte. İki güzel insan tanışınca evlilik şart değil ben zaten dulum aynı şeyleri bir kez daha yaşamak istemiyorum. Ne yaşadın diye soracak olursanız; çok sıkmak iyi değil. Bir kadını gerçekten daraltırsanız sevgisi biter gider. Kadınlar anlayış ister değer görmek ister, sevildiğini bilmek ister.

Her ne kadar ümitsiz biri gibi görünsem de beklentim büyük bu hayattan. Yaşı 40’a yaklaşıyor artık ve insan gerçekten mutlu olmak istiyor ömrünün geri kalanında. Telefonumu verdikten sonra da ilk mesajı tabi ki sizden beklerim. Bu kadar benden, haydi artık sözü size bırakıyorum ben. Güzel günlerin ilk mesajını da heyecanla bekliyorum.

Bir sonraki ilan: Tekirdağ Dul Bayan

Eda, 32 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun