Kırşehir Bayan Arkadaş

Kirsehir bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Kırşehir bayan arkadaş ilanı açmak geldi içimden. Nedenini sormayın gerçekten yalnızım ben. Canan adım, yaşım 40. Son dönemlerim kendime şikayet ile geçti. Uzunca bir süre Kırşehir arkadaşlık sitesi araştırıyordum. En uygun yerin burası olduğuna karar verince artık bu yalnızlığa son verme vakti dedim. Kendimi sorgulamaktan yoruldum beyler. Artık güzel şeyler olsun hayatımda istiyorum. Son zamanlarda en çok yorulan benim, en çok düşünen de ben. Hayatımda biri yok çünkü. Beni düşünen bir arkadaşım olmadı, olmuyor. Kırşehir kadın arkadaş arayanlar için geldim. Çok da düşünmeye gerek yok artık. Bana yazan herkese geri dönüş yapacağım başka türlü bir araya gelemeyiz biz. Onun dışında nasıl olursa olsun taştan olsun demiyorum. Çünkü her kadının bir kriteri vardır yani.

Kırşehir Dul Bayan Arkadaş

Burada herkes bana yazacak diye bir şey de yok. Güzel bir süreç bizi bekliyor orası kesin. Çünkü ılımlı iki insan bir araya gelirse gerçekte harika şeyler olur. Sosyallik bitti bende neredeyse. Acilen toparlanmam lazım. Çevremde çok insan var, teklif eden de var ama hayır. Biraz şansım dönsün, mucize olsun istiyorum. Şimdi diyeceksiniz bu nasıl bir kafa bu nasıl bir fantezi. Öyle arkadaşlar ya biz kadınlar öyle büyük şeyler yerine minicik şeylerle mutlu olmaya devam ediyoruz. Çokta bir şey değil aslında istediğimiz. Değer görmek sevilmek anlaşılmak hepsi bu. Yok mu bunları yapabilecek bir erkek arkadaş? Bu kadar zor değil kadınları anlamak gerçekten arkadaşlar.

Kırşehir Arkadaşlık Sitesi

Kıymet bilelim, yalnız bırakmayalım. Ne kadar doluyum bir bilseniz. O yüzden kimseyi bekletmeye asla niyetim yok beyler. Yazarsanız hemen arkadaşlık kurmaya başlarız. Telefon numaramı siz istemeden vereceğim ayrıca. Her zaman mutluluğu aradım. Buldum ama sonra onu da bıraktım. Artık yalnız kalmayacağım. Gerçek anlamda önce karşısındaki insanı yani bir kadını düşünenlere değer vereceğim ben. Varsa bir sorunuz lütfen buyurun. Kırşehir küçük bir yer olsa da yüreğim çok geniş benim. Herkese en azından bir saatlik bir sohbet kadar yerim var merak etmeyin.
Bir sonraki ilan: Yozgat Dul Bayan Aysun , 39 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun