Kız Arkadaş

Kiz arkadas bulma
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Bol ve huzurlu sohbetler arkadaşlar. İlknur benim ismim. Kız arkadaş bakarken burayı gördüm ve damladım hemen. Yaşım 25. Ilımlı, güven veren, duyarlı bir bey varsa bana yazabilir. Gerçekten çok aradım yani erkekler de arıyordur kız arkadaş bulma sitesi falan diye. Genelde sohbetlerim koyudur ve sabaha kadar sürer kız bulma arayışında olanların dikkatine. Çevremdeki arkadaşlar en çok bu huyuma bayılıyor. Bunun dışında kendimle ilgili ne anlatsam ki düşünüyorum şu an. Evet ha bir de kahve içmeye bayılırım. Sosyal bir kadınım. Kafelerde oturur yeni insanlarla tanışırım falan işte. Ama hayatımda düzenli bir arkadaşım olsun istiyorum artık. İstediğimde çok fazla bir şey değil beni sevsin saygı göstersin değer göstersin yeter de artar benim için. Bu yüzden geldim ve yorumlarınıza anında döneceğim.

Kız Arkadaş Bulma Siteleri

Gündelik yaşamda çoğu zaman can sıkıntısı çekiyorum biliyor musunuz? Bunun nedeni zaten yalnız kaldığım için. Tamam ben yalnızım da erkeklerde de bir sorun yok mu acaba? Hem diyorsunuz ki nasıl kadın arkadaş bulurum hem de bulduğunuzda kıymet bilmeyip üzüyorsunuz. Bu durum biraz mantıksız değil mi sizce de arkadaşlar. Neyse bunu tanıştığımız da ayrıca konuşuruz diye düşünüyorum. Genelde insanlara olan bakış açım değişmez ama tanıdıktan sonra ne bileyim. Farkındalık yaratmak için en başta iyi geçinenler oluyor. Sonra bakıyorum aldatıyor, hoşlantım bitti diyor. Ben böyle şeylerle uğraşamam artık. Uygun bir adam bulup yoluma devam edeceğim. Bu arada üniversite okuyorum, evde yalnız kaldığım için de canım sıkılıyor olabilir. Akşama kadar kafede kahve keyfi de bıktırdı işte.

Kız Bulma

İnsanlar kız bulma sürecinde bazen tökezliyor. Çünkü sadece güzelliğe önem veriyor. Ama bence güven daha önemli. Saygı da en önemlisi. Gerçek anlamda bir arkadaş arıyorsanız önce gözlerinin içindeki saygıyı görmeniz lazım. Sonrası kendiliğinden geliyor ki zaten. Neyse ya ben çok konuştum artık sözü size bırakmak istiyorum. Varsa ekleyeceğiniz bir şey yorumlara beklerim beyler. Numaramı atacağım merak etmeyin başka türlü hızlı iletişim kuramayız zaten. Şimdilik görüşmek üzere, kendinize iyi bakın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum