Kocaeli Dul Bayan Arkadaş İlanları

Kocaeli dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Sude adım iyi günler bol sohbetler beyler. 38 yaşında İzmit'te yaşayan dul bayanım. Yaklaşık 7 yıldır yalnız yaşıyorum arkadaşlar. İşim gücüm var kendi kendime yetiyorum ama yetemediğim bir konu var ki beni içten içe yemeye yetiyor. Yalnızlık tabii sizin de tahmin ettiğiniz gibi. O yüzden Kocaeli dul bayan arkadaş adına buradayım. Ben artık insanlara yara bandı olmak istemiyorum. Benim dertlerimi kim dinleyecek kim bana merhem olacak şu hayatta? Aslında burası güzel, iyi ve huzur verici ama yalnız olunca en güzel yerde olsanız bir şey değişmiyor? İzmit dul kadınlar ilanlarına bakıyordum var mı benim gibi arayışta olanlar diyerek. İzmit arkadaşlık sitesi bulunca tamam dedim işte aradığım yer. Umuyorum ki aradığım arkadaşı buradan bulacağım.

Kocaeli Dul Bayan Arkadaş İlanları

Şimdi beyler Kocaeli bayan arkadaş arama nedenleriniz neler? Sizde benim gibi yalnızlıktan dem vurduğunuz için mi birilerini arıyorsunuz yoksa başka sebepleri var mı bunun? Bir de hiç benim gibi boşanmış biriyle bir ilişkiniz oldu mu? Kocaeli dul bayan ile flört ettiniz mi? Bunları sorma nedenlerim bu konuda ki deneyimlerinizi öğrenmek. Aksi halde bu ilişki bizi biraz yıpratabilir sanki. Neyse nasip kısmet diyelim ve karşımıza kim çıkacak bir bakalım. Benim ilişkiden bazı beklentilerim var arkadaşlar. Çok aman aman göz korkutacak şeyler değil. Her ilişkide her sevginin içinde olması gereken ufak tefek şeyler.

İzmit Arkadaşlık Sitesi

Ben insanlara çok değer veririm. İkili ilişkilerdeki yaklaşımlarımı dengede tutmaya çalışırım her zaman. Bunun nedeni de ilk başlarda biraz güven sorunu yaşamamla alakalı. Onu nasıl çözeceğiz hiç bilmiyorum. Burada iş size düşüyor beyler. Bir kadına nasıl hitap edileceğini bilmeli ve ona göre davranmalısınız yani. Elbette yaşını başını almış insanlar olarak kaliteli bir birliktelik olacağını düşünüyorum ilişkimizin ama yine de bu sorunları aşmamız için sizin desteğinize ihtiyacım olacak. Artık lafı fazla uzatıp zaman kaybetmek istemiyorum. Biran önce güzel mesajlarınızın gelmesi ve harika ilişkinin başlamasını temenni ediyorum. Önceliğim burada yaşayan beylerdir ama çevre kentlerden de illa ki mesajlar gelecektir. Şüpheniz olmasın herkese anlık telefon numaramı vereceğim. Görüşmek üzere o halde arkadaşlar merakla gelecek olan mesajlarınızı bekliyorum.
Bir sonraki ilan: Sakarya Dul Bayan Hülya 33 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. yorumbanner