Kütahya Dul Bayan Arkadaş

Kutahya dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Güzel sohbetleriniz olsun beyler. Menekşe benim adım. Kütahya dul bayan arkadaş için buraya geldim sonunda. Beklentim büyük olmasa da bazı hayallerim var elbette. Öncelikle insanlarla bir araya gelmeyi seven biriyim. Yani sosyal bir kadınım. Yaşım 33 beyler şaşırmayın lütfen. 5 sene evli kaldım sonra boşandık falan işte o konulara hiç girmemek lazım. Kütahya'da erkek arayan dul bayanlar sayısı giderek artmakta arkadaşlar ama bilin bakalım neden bu şekilde oluyor? Tabii ki sebebi sizsiniz. Kadınların yalnız kalmasına bizi anlayamamanızı neden olarak sizi göstermek istiyorum çünkü bizleri anlayamıyorsunuz. Kütahya bayan tel arayıp benimle konuşup tanışmak isteyenler daha fazla bekletmesin beni. Tek isteğim budur. Gerisi telefonda konuşulur arkadaşlar. Benim en kötü huyum ne biliyor musunuz? Kısa sürede sahiplenme duygusu. Bu da bazen kıskanç olmama sebep oluyor. Yine de olsun ya kıskanmayan erkek de kadın da değişiktir gözümde. Benim ilişki anlayışım bu benden size ipucu olsun buda.

Kütahya Dul Bayan

Tavşanlı dul bayanlar için bana mesaj yazabilirsiniz zaten burada oturuyorum. Çevre şehirlerden de bana ulaşacak çok kişi vardır diye düşünüyorum isteyen gönül rahatlığı ile mesaj atabilir yeter ki gerçek aşkı bulayım mesafeler önemsiz benim için. Hepsini geçtim biraz muhabbet iyi gelecektir. Son 4 aydır ben hiç kimseyle konuşmadığım için artık bu konuda içime kapanmak istemiyorum artık. Gezmek tozmak falan bunları da pek yaşamadım. Şimdi özgürce bana yazacak olanlarla tanışarak bakacağız duruma. Birde bana evlenme teklifiyle şu an için asla gelmeyin. Ben sadece hislerime tercüman olacak bir arkadaş aramaya geldim.

Kütahya Bayan Arkadaş

Her nerede olursa olsun insanların bir dosta ihtiyacı var bundan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda ben güzel bir kadınım. Gerçekten bakımlıyım. Çalışıyorum maddi durumumda iyi. Yalnız gezmek yalnız hayat sürmekten gerçekten yoruldum. Akşamları kızlarla falan çıkıyoruz ama kesmiyor beni artık. Heyecan bulamıyorum, anlamıyorum neden böyle oldum ben. Sanırım bir erkek arkadaşa ihtiyacım var hem de en kısa zamanda. Sözü sizlere bırakırken kendinizi de kısaca tanıtırsanız şahane olur. Aksi durumda ben kime yazdığımı bilmek isterim.  
Bir sonraki ilan: Manisa Bayan Arkadaş Meltem, 40 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun