LivU Nedir Nasıl Kullanılır?

LivU
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

LivU Nedir?

Dünya üzerinde iletişimin hızla arttığı gerçeği insanları bir araya getirmek ve buluşturmak için farklı uygulamaları da beraberinde getirmeye devam ediyor. Nerede yaşarsanız yaşayın dünyanın dört bir yanındaki insanlarla iletişim kurmak onlarla sohbet edip tanışmanız artık mümkün. Bunu mümkün kılan uygulamalardan birisi de LivU. En büyük canlı video sohbet uygulamalarından birisi olma özelliğini taşır ve 2015 yılında Çin tarafından üretilip yayına alınmıştır. LivU, şuan 200’den fazla ülkede 40 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Kullanıcılarına anlık olarak rastgele kişilerle sesli ve görüntülü konuşma olanağı sunar. Şık tasarımı ile göze çarpan uygulamanın kolay kullanımı ve kullanıcı dostu ara yüzü vardır. Her yaş grubundan insanla tanışmanız artık çok kolay.

LivU’nun Özellikleri

 • Gerçek zamanlı video sohbet:
  Canlı video sohbet etme özelliği sayesinde nerede olduğu fark etmeksizin dünyanın her yerindeki insanları anlık olarak eşleştirir.
 • Filtreler ve efektler:
  Yapacak olduğunuz videolu sohbetlerinize filtreler ve efektler ilave etmenizi sağlar. Bu sayede daha ilgi çekici görünümler elde etmeniz mümkün olur.
 • Hediyeler:
  Sistem içerisindeki hediye gönderme özelliği vardır ve kullanıcılar birbirlerine çeşitli hediyeler gönderebilirler.
 • Yayıncı modu:
  Yayıncı modunu sayesinde diğer kullanıcılarla canlı video yayını yapabilirsiniz.

LivU’nun Artıları ve Eksileri

Artıları:

 • Geniş kullanıcı tabanı:
  200’den fazla ülkede kullanılır ve aktif olarak 40 milyondan fazla kullanıcısı mevcuttur. Bu durum göz önüne alındığında yeni biriyle tanışmanızı daha kolay hale getirir.
 • Gerçek zamanlı video sohbet:
  Dünyanın her yerinden insanlarla gerçek zamanlı olarak canlı video sohbet etmelerini sağlar.
 • Filtreler ve efektler:
  Video sohbetlerine filtreler ve efektler eklemelerini sağlar. Bu, kullanıcıların daha çekici ve ilgi çekici görünmelerini sağlar.

Eksileri:

 • Sahte profiller:
  Her yerde olduğu gibi sahtecilik burada da mevcut. Bunları gidermek ve tespit etmek için önemler alsa da yine de dikkatli olmanız gerekebilir.
 • Kötüye kullanım:
  Zaman zaman yapılan şikayetler de kötüye kullanım bildirimleri almıştır. Örneğin, bazı kullanıcılar, diğer kullanıcıları taciz etmek veya dolandırmak için bu uygulamayı kullanabilir.
LivU’nun Kullanımı

Livu’yu kullanmayı isterseniz web sitesi üzerinden isterseniz de uygulamalar üzerinden rahatlıkla kullanmamız mümkün. Uygulama veya web sitesine giriş yaptıktan sonra, kullanıcılar bir profil oluşturmalıdır. Profilde, kullanıcının adı, yaşı, konumu ve ilgi alanları yer alır.

Profil oluşturulduktan sonra, kullanıcılar diğer kullanıcılarla arama yaparak iletişim kurabilirler. Arama, yaş, konum, ilgi alanı gibi kriterler göre yapılabilir.

Livu Giriş

Giriş yapmak için kendinize uygun seçeneklerden birini kullanarak hemen yeni insanlarla tanışmaya başlayabilirsiniz.

Web Sitesi için
Android için
İos için

Bir sonraki İnceleme: Skout
Milyonlarca Kullanıcısı Olan Skout

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun