Malatya Erkek Arayan Dul Bayanlar

Malatya Erkek Arayan Dul Bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Canan ben herkese merhaba. Malatya erkek arayan bayanlar olarak aranıza katılıyorum. Bu süreçte beni destekleyecek olan herkese ihtiyacım var tabi ki. Kendimle ilgili kararları her zaman tek başıma almışımdır ama demek bu kez hatalı aldık. Çünkü yalnız kalmamın nedeni de bu. Hep iyi şeyler düşünsem de zaman zaman kötü olaylarda yaşıyorum arkadaşlar. Bıraktım artık herkesi buradan devam edeceğim. 39 yaşında Malatya'da dul ve yalnız yaşayan bayanım arkadaşlar. Şöyle geçmiş hatalardan sıyrılıp öz güvenimi yerine getirecek bana yeniden gerçek mutluluğu yaşatacak biri girmeli hayatıma. İnanın o kadar sıkıldım ki bu yalnızlık sorunundan artık hayatımın değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Malatya'da bayan arkadaş arayan beyler de benim gibi düşünüyorlarsa lütfen daha fazla beklemeden yazsın. Çünkü sabırsız bir kadınım aslında lakin yine de biraz umudum var buradan.

Malatya Erkek Arayan Dul Bayanlar

Seneler geçse de insanların huyu değişmiyor. Mesela ben 39 yaşına yeni girdim ama öyle huysuz biri falan olmadım hiç. Aslında çevremde inanır mısınız benimle sevgili olmak isteyen çok kişi var ama ben ısınamıyorum bir türlü. Farklı birileri olsun istiyorum. Önceden tanımamış olayım o kişiyi. En başından keşfedeyim her şeyini. Adım adım ilerlesin istiyorum bu aşk. Nelerden hoşlanır neleri sever görerek öğreneyim. Bence böylesi daha heyecanlı olacak gibi ne dersiniz beyler? İnanıyorum zaten kendime buradan uygun bir arkadaş çıkar karşıma. Son zamanlarım hep tek geçince ilan açmak daha uygun geldi işte ne yapalım. Umarım beni anlayabilmişsinizdir beyler. Malatya erkek arayan bayanlar arayışınızı benimle sonlandıracağınızı düşünüyorum.

Malatya Bayan Arkadaş

Her seferinde yarı yolda bıraktılar beni. Güldüm geçtim hepsine fakat artık sınanmaktan vazgeçtim. Güzel günler kapıda olsun istiyorum. Aynaya bakıyorum neyim eksik diye hiçbir eksiğim de yok. Hem güzel hem de anlayışlı bir bayanım. Gerisi karşıma çıkacak olan adama bağlı. Benimle iyi geçinenler hep mutlu olmuştur. Bunun ötesi yok yani. Biraz heyecan biraz sabır ile bu yalnızlığı beraber aşacağız beyler. Mesajlarınızı bu nedenle çok sabırsızca bekliyorum. Gönül razı olsun da gerisi basit işte ya. Neyse bakalım çok uzatmayayım ben gidiyorum. Sözü de sahneyi de size bırakıyorum.
Bir sonraki ilan: Elazığ Dul Bayan Melek, 37 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. yorumbanner