Manisa Dul Bayan Arkadaş

Manisa dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Gerçekten hayallerin ötesinde yaşamamak için ilan açıyorum. Meltem ben selamlar. Manisa dul bayan olarak geldim buraya. Yani bu konuda arayışı olanlar buyursun. Arkadaşlar benim çabuk kırılan bir yapım var. İkincisi de biraz kıskancım. Bunlar arkadaş olmamıza engel olmamalı ama. Manisa Akhisar bayan arkadaş konusunda başka siteleri de gezdim ama en çok mesaj buradan geliyor. Güzel bir kadın olarak bende kısmetimi buradan aramak istedim. Akhisar’da oturuyorum arkadaşlar ama yerin bir önemi olmamalı öyle değil mi? Son zamanlarda yalnızlıktan oldukça sıkıldığım için artık ilan açmaya karar verdim. Birde beni rahatsız eden bir konu var arkadaşlar. Manisa dul kadınlar hakkında biraz ön yargı var sanki? Birkaç kez canımı sıkan olaylarla karşılaştım. Eğer bir ön yargınız varsa en başından belirtin oturup konuşalım. Manisa arkadaşlık sitesi arama nedenim de bundan zaten. Önceden konuşup fikir sahibi olabilelim istiyorum.

Manisa Dul Bayan

Şimdi şunu da bilmek gerekiyor. İlişki yaşamak istediğiniz insandan neler beklersiniz? Sizin için görünüş mü önemli yoksa fikirleri düşünceleri mi. Ben kendi adıma hemen yorumumu yapayım. Tabi ki kendine bakan ne istediğini bilen öz güveni yüksek ama oturmasını kalmasını bilen birini isterim hayatımda. Fakat bu demek değil ki görünüşüne aldanıp hemen ilişkiye başlayacağım. Görünüş tamam evet ama fikir ve düşünceleri ağırlığı da çok önemli benim için bir erkeğin. Sahip çıkması düşünceleri fikirleriyle hayatımı kolaylaştırması da çok önemli benim için. Sanırım anladınız beni. 40 yaşına geldim artık bu kadar yalnız kalınmaz diye düşünüyorum. Hemen belirteyim yeniden evlenmeyi düşünmüyorum tekliflere de kapalıyım. Bu konu hakkında da lütfen bir şey sormayın bana. Gerçekten daralıyorum ben özgür bir kadınım yani. Anlayışlı olan herkese kapım açıktır.

Manisa Bayan Arkadaş

Günden güne gerilim artarken ben de burayı iyi ki gördüm işte. Şimdi bana yazacağınız mesajların tamamına döneceğim numaramla hem de. Başka türlü bir araya gelemeyiz ki. Her neyse çabuk unutan biriyim ben dertleri kederleri. Sadece mutlu olmak istiyorum bu çok büyük bir şey mi anlamıyorum. Kadersiz diyorlar bana ama bunu da kabul etmiyorum. Of bakacağız işte ben daraldım gerçekten. İnsanlara ön ayak olmak da bunalttı iyice. Kimse beni düşünmüyor ben neden böyle çok düşüneyim inanın anlamak zor.
Bir sonraki ilan: İzmir Dul Bayan Gökçe, 32 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. yorumbanner