Mardin Dul Bayan Arkadaş

Mardin dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Mardin’den Gülsüm ben 39 yaşındayım. Mardin dul bayan arayanlar için geldim. Bizim buralar çok güzeldir belki bilirsiniz. Arkadaşlıkları da ayrı güzeldir. Kimse kimseyle çıkar için bir araya gelmez. Herkes birbirine saygılıdır. Daima huzur vardır. Sizden böyle bir dostluk ve Mardin bayan arkadaş arıyorsanız ben varım artık. Ama yine de bazen insan aradığını bulamıyor işte. O yüzden geldim buraya ilanımı açayım dedim. Her ne kadar huzur dolu bir insan olsam da yalnızlık beni çoğu kez üzmeye devam ediyor. Düşünceleriniz benimle aynıysa yazmaktan çekinmeyin lütfen. Başka türlü muhabbet edemeyiz ki. Çok araştırma içerisine girdim zaten Mardin arkadaşlık sitesi var mı diye ama sadece burayı bulabildim.

Mardin Dul Bayan

Mardin dul kadın telefonları son dönemlerde çok aranıyor sanki. Arayışınızı bana tam olarak belirtirseniz duruma göre numaramı verip telefonda sohbete başlarız. Bu aşama daha hızlı ilerlememize vesile olur ayrıca. Şu güzel havalarda moralim yüksek oluyor ama az bir yağmur yağsa oturup yalnızlığıma üzülüyorum. Olumsuz şeyler konuşmamak lazım onu da anladım. İşte bu yüzden geldim buradayım. Ben bu yalnızlıktan kurtulmak istiyorum peki siz neden Mardin dul bayan arkadaş arıyorsunuz? İnsanlarla geçimim gayet yerinde aslına bakacak olursanız. Birden bire ümitleniyorum ama sonra sönüyor umutlarım. İşte hep bu yalnızlıktan kaynaklı hepsi. Bakalım buradan çok güzel arkadaşlıklar kuracağımı düşünüyorum. İnsanlarla ilgili düşüncelerimi ancak muhabbet ettiğim kişiler değiştirebilir. Onun dışında hep bir güvensizlik var içimde.

Mardin Bayan Arkadaş

Bir ihtimal daha düşünmek gerekirse; evlilik dışında arkadaşlık kurmak çok önemli. Yani şunu demek istiyorum. Birbirine güvenen insanlar bu yolda ömür boyu da arkadaş olabilir. Ben buna inanıyorum. Daha önce olmadı ama buradan bulacağım kişiyle ilerleyebilirim. Aşiret falan değilim bu arada yazmaktan çekinmeyin ve her şeyi sorun bana problem yok. Yaşımı da belirttim zaten. Çalışıyorum ayrıca kendi ayaklarımın üstünde durmasını bilen bir kadınım. Başka da merak ettiğiniz ne varsa buyurun buradayım. Ben şimdilik beklemeye geçiyorum. Biraz heyecan var tabi ilk mesajlar kimlerden gelecek orası çok güzel bir beklenti.
Bir sonraki ilan: Diyarbakır Dul Bayan Sude, 38 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun