Mersin Dul Bayan Arkadaş

Mersin dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Mersin dul bayan arayanlar kimler bakalım? Herkese merhaba. Ben Aysel 38 yaşında Mersin'de yaşayan dul bayanım. Buraya arkadaş bulmak için geldim. Çünkü bu zamana kadar insanlarla uğraşmaktan artık sıkıldım. Ya kimin ne istediği belli değil. İnsanlar net olmalı ilişkilerinde açık açık belirtmeli bence her şeyi. Herkes kendini düşünür oldu ki buda bana ters arkadaşlar. Şimdi de ben kendimi düşüneceğim haberiniz olsun. Mersin dul kadın ilanlarında artış var. Demek ki herkeste bir yalnızlık söz konusu. Bu duruma son vermek için buradayım ben. Siz neden Mersin bayan arkadaş arıyorsunuz sebebi ne? Güzel bir aşk yaşamak mı yoksa yalnızlığınızı gidermek mi? Benim tercihim ilk olacak beyler. Aşk arıyorum sevgi arıyorum.

Mersin Dul Bayan Arkadaş İlanları

Bundan önce hep insanların kendi düşüncelerine kulak astım ancak burada yanan yine ben oldum. Yok artık ben kendi kriterlerime uygun biriyle arkadaş olacağım. Mersin kadar güzel bir şehir tanımıyorum. Hafta sonları genelde sahilde takılıyorum arkadaşlar. Akşamları ise eğlenceye gidiyoruz. Ama o da baydı beni. Yanında samimi bir erkek arkadaşın olmayınca ne bileyim tadı tuzu yok sanki. Beraber eğlenip beraber vakit geçirebileceği birini bir sevgili arıyor insan. Yanımda sımsıkı destek olacak, kol kola gezecek beraber gülüp beraber ağlayacağım biri çıksın artık karşıma. Sonuç olarak 1 senedir yalnızım iyi ki buraya denk geldim bakalım kimlerle arkadaşlık kuracağız. Bu arada güzelliğim konusunda iddialıyım beyler. Mersin bayan arkadaş ilanları arasında benim gibisini bulamazsınız benden söylemesi.

Mersin Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

Buranın ne kadar sıcak olduğunu sanırım söylememe gerek yok bilen zaten bilir. Belki başka şehirden birileri yazacak ve tanışacağız. Ay zaten yalnız yaşıyorum bir de o dert beni geriyor ya. Ben neden böyleyim şimdilik kader diyorum. Güzel bir kadın olmasam tamam diyeceğim ama çevremdeki kızların hepsinin erkek arkadaşı var. Yaşım da 38 çocukta değiliz yaşlıda değiliz. Of neyse ben mesaj ve yorum atan kim olursa numaramı verip şans tanıyacağım. Yoksa sonsuza kadar yalnız kalacağım. O zaman ne beni ne de kendinizi fazla bekletmeyin derim arkadaşlar. Bir an önce mesajlarınız gelsin arkadaşlığımız başlasın.
Özlem 47 Arayış : Arkadaşlık Bir sonraki ilan: Adana Dul Bayan

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun