Muğla Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Mugla bodrum dul bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Ece’den selam güzel güneşli günlere. 38 yaşında boşanmış bayanım. Muğla erkek arkadaş arayan dul bayanlar için buradayım. Hemen soracaksınız orada nasıl erkek arkadaşın olmaz eğlencenin tatilin tam kalbindesin diye. Olmayınca gerçekten olmuyor arkadaşlar. Kafama göre kriterlerime göre birini bulamadım bir türlü. Ne yaptım bende peki? Muğla Bodrum arkadaşlık sitesi olan buraya ilan vererek hem kriterlerimi yazayım dedim hemde sevgili olmadan önce azda olsa tanımış sohbet etmiş oluruz dedim. Normalde yazlıkta oturuyorum dış dünyaya kapalıyım belki de ondan işte. Buradan olacak belki ne bileyim yani hiçbir şey düşünmüyorum şu an. İlanımı açıp bekleyeceğim.

Muğla dul bayan arkadaş konusunda gerçekten beklenti içerisinde olanlar benimle iletişime geçerse çok sevineceğim. Peki bu süreçte ben neler bekliyorum onları aktarayım. Valla beyler biraz sadakat olsun tip falan hiç önemli değil. Son zamanlarım hep böyle saçma sapan şeylerle geçti. 3 senedir dulum ve kendi kafamı toparladım yeteri kadar.

Muğla Bodrum Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Aşk Bodrum’da yaşanıyor diyorlar yok arkadaşım her yerde de yaşanır. Doğru kişiyi bulmak önemli. Benim gibi Bodrum’da bayan arkadaş bulursanız gerisi basit ve kolay. Her şey hayal gibi geliyor bazen ama sabah uyanıyorsun yine kabus gibi bir gün. Böyle olmasın işte ya ben büyük şeylerin peşinde değilim. Biraz mutluluk yani hepsi bu gerçekten bu. Burada doğdum büyüdüm öyle havalı falan değilim merak etmeyin. Ha güzellik dersen elime kimse su dökemez zaten o da ayrı mesele.

Muğla Arkadaşlık Sitesi

Şu an için çalışmıyorum hiç ihtiyacım yok. Tek aradığım şey iyi bir arkadaşlık. Samimi olmak gerekiyor bu süreçte. Güzel günlere inananlar varsa yazabilir, mesaj atabilir. Telefon numaramı paylaşırım ileriye bakarız artık. Seçim sizin yani. Burada gece hayatı bilirsiniz çok hareketli. Oralardan bile sıyrıldım artık siz düşünün. Bu bir depresyon hali değil lakin bir şeyden soğuduğum zaman artık gerisi yok. Yine de şansımı burada deneyeceğim. Benim de bir arkadaşım olsun yani çok mu bir şey istiyorum ya.

Bir sonraki ilan: Denizli Dul Bayan

Mehtap, 46 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum

  1. Merhaba, bende şuan Bodrum’da yaşıyorum ve yalnızım. Pek kimseyi tanımıyorum. Bodrum merkezde oturuyorum. Makine Mühendisiyim. Eğer sizde isterseniz tanışmak isterim.