Nevşehir Dul Bayan Arkadaş

Nevsehir dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Semra adım iyi muhabbetler olsun herkese. Bu site sayesinde çok güzel dostluklar arkadaşlıklar edineceğime eminim. Nevşehir bayan arkadaş için geldim ayrıca. Son dönemlerde kendimle ilgili kararlar alsam da uygulama kısmında bir takım sorunlar yaşadım. Mesele kendime yeni bir arkadaş bulacağım dedim ama bir türlü kriterlerime ve kafa yapıma uygun birini bulamadım. Hemen aklımdaki arkadaşlık ilişki türünden de bahsedeyim istiyorum arkadaşlar.

Ben uzun süreli bir ilişki uzun süreli bir beraberlik düşünüyorum. Seveceğim insan sonuna kadar yanımda olmalı. Gücünü sevgisini aşkını bana hissettirmeli diye düşünüyorum.

Nevşehir dul bayan konusunda beklentileriniz neler sizlerde yazarsanız çok iyi olur. Hep beraber anlarız nasıl bir yol izlememiz gerektiğini. Ondan sonraki süreç bence kendiliğinden oluşacaktır. Biraz sabır gerekiyor bunu biliyorum çünkü günümüzde hemen güvenmek sanki biraz sıkıntı. Göreceğiz ya aslında ben iyi niyetli biriyim ve o yüzden kaybettim gibi. Neyse olumsuz konuşmayalım.

Nevşehir Dul Bayan

Evlilik düşünmüyorum bunu en baştan söyleyeyim arkadaşlar. Sonrasında benim düşüncem buydu gibi sorunlar yaşamayalım isterim. Sadece iyi bir arkadaşlık yeterli. Günden güne benim sabır noktam da azalıyor. Belki de yaşım 40’a dayandı ondandır. Nevşehir dul kadın arkadaş şunu bilsinler ki gerçek aşk için buradayım. Bilemiyorum ya neler göreceğiz hep beraber umarım iyi olur. Onun dışında sormak istediğiniz ne varsa yazın siz ben numaramı vermek istiyorum.

Bu şekilde iletişimimizi hızlandırırız gibime geliyor. Biliyor musunuz daha ben geçen ay evlilik teklifi aldım ama yok dedim doğal olarak. Demiştim ya o defter bende artık kapandı bir daha da açılmamak üzere. Artık hayatımı yaşamak günümü gün etmek sevmek sevilmek istiyorum herkes gibi.

Nevşehir Bayan Arkadaş

İnsanlar hakkında benim de düşüncelerim var elbette. Herkes ile aynı geçinmek ne güzel olurdu. Ya da güzel şeyler düşlemek falan. Sabırla bekleyeceğim burada. Açık tenli güzel bir kadınım ben. Ondan sonra çevremdekilere ışık saçarım. Beni üzmeyeni yarı yolda bırakmam bunu da bilin yani. Ama baktım güvensizlik var oradan ve ondan hemen uzaklaşırım. Kısacası durum budur beyler biraz da siz anlatın bakalım.

Bir sonraki ilan: Niğde Dul Bayan

Öznur, 36 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun