Niğde Dul Bayan Arkadaş

Nigde dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Öznur ismim. 36 yaşındayım. Niğde dul bayan olarak aranızdayım. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla geldim aslında. Her zaman kendi kararlarımı kendim aldım ama bu kez karşımdaki insana şans vereceğim. Nedir bu kararlar mesela işte tamamen dost olmak, beraber takılmak sevgili olmak gibi. Niğde dul cep telefon numarası için mesaj atanlara numaramı tabii ki vermek istiyorum fakat bu konuda ince eleyip sık dokumam gerekecek arkadaşlar bilginize.

Benim olduğum her yerde aslında insanlar huzurlu. Çevreme sürekli pozitif enerji gönderiyorum. İnsan ilişkilerimi her zaman iyi tutmaya iyi niyetli olmaya gayret ederim arkadaşlar. Dinlerim anlarım elimden geldiğince hayatımdaki insanın yanında olmaya gayret ederim. Ama verdiğim değer alamadığımda da bana müsaade derim haberiniz ola. Bu herkes için böyledir aslında bana özgü bir durum olmasa gerek haksız mıyım? Kimse değersiz hissettiği yerde durmaz zaten.

Niğde bayan arkadaş için uzun süredir ilan vermeyi düşünüyordum. Buradan bulacağıma adım gibi eminim. Diğer yorumları gördükçe benim de umudum artıyor yani. Her neyse güzelliklerden bahsedelim sürekli. Kötü şeyler asla hayatımıza girmesin. Huzur aramak gibi bir derdim var yani.

Niğde Dul Bayan

Son birkaç senedir beni üzen insanlarla karşılaşınca egoist olmaya kadar verdim neredeyse. Yani sadece kendimi düşünüyorum. Ama baktım böyle de olmuyor bıraktım kendimi akışına yani. Erkek arkadaş bulma yolunda tabi farklı insanlarla da tanıştım.

Duygularıma tercüman olanlar da çıktı, hiçbir şekilde yanımda olmayanlar da. Gerçek hayattan bu yüzden bıktım arkadaş konusunda. Sanaldan devam yani yapacak hiçbir şey yok. Güzellikler ile anılmak istiyorum. İnanın her zaman böyle düşündüğüm için tek kalıyorum, yalnız kalıp sıkılıyorum.

Niğde Bayan Arkadaş

Bu zamana kadar ne var ne yok dökerim ortaya. Yani ben sohbet ederken sorulan her soruya doğru yanıt veririm. Durum böyle olunca inanın mutlu oluyor insan. Ne kadar az insan o kadar huzur bana göre. Ama buradan yazan herkese kesinlikle dönüş sağlıyor olacağım. Ben kimseyi yarı yolda bırakacak bir yapıda olmadım olmayacağım. Neyse çok da uzatmamak gerekiyor. Hayırlısı olsun. Mesaj ve yorumlara cep telefonum ile geri dönüş yapacağım. Ondan sonra hemen muhabbete başlarız. Her şey gönlümüzce olsun.

Bir sonraki ilan: Adana Dul Bayan

Özlem, 48 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum

  1. Merhaba, Öncelikle sizi yakından tanımak için çok heyecanlı ve eğlenceli bir sohbet olacağından eminim. Ciddi ve dürüst düşünüyorsan acele et. Yalnızlıktan iyice bunaldım.