Olgun Kadın

Olgun kadin

İyi günler, başarılı haftalar diliyorum. Olgun kadın için çok kişi yazmıştı bana daha önceden. Konuştuklarım da oldu. Evlilik teklifi de aldım çok öncesinden ama görünen o ki ben mutsuz olmaya devam ediyorum. Olgun bayanlar arayanlar bu süreci en iyi şekilde değerlendirmeli diye düşünüyorum. Benim güzellik merkezim var. Yaşım 52. Ne kadar güzel olduğumu da sizlerle paylaşmama gerek yok zaten. Gördüğünüz zaman şaşıracağınızdan adım kadar eminim. Bu süreçte yalnızlıktan çektiğim kadar hiçbir şeyden çekmedim bilmenizi istiyorum.

Ayrıca son 2 senedir kendimi yalnız bıraktım ve pişman değilim. Baktım olmuyor artık yüreğime dokunan birileri lazım. Onu da buradan bulacağıma inanıyorum ben. Her dönem farklı bir sorun yaşamaktan da bıktım. Her neyse güzellik geçici olsa da insanlık kalıcıdır. Bana adam gibi adam lazım

Olgun Bayanlar

Olgun kadınlar iyimser midir diye soracak olursanız cevap ‘evet’ şeklindedir. Çünkü hayata bakış açımız artık farklı bizim. Sadece düşüncelerimizde boğuluyoruz aslında. Ben geçen evlilik teklifi de aldım ama nedense heyecanlanmadım bile. Bazı şeyler bizden geçti işte onu anladım. Fark etmez, hayat devam ediyor ve karşıma yeni insanların çıkacağından eminim. Bunun dışında neler anlatsam ha şey kriterlerimi söylemedim. Bekar olmalı benimle sohbet edecek kişi. Onu da geçtim bana bakış açısı hiç değişmemeli. Ciddi düşünecekse söylemeli, doğru konuşmalı, dürüst olmalı her daim. Vakit geçirirken de gözlerinden okumalıyım bana olan sevgisini.

Olgun Kadın

Oldun bayanlar denildiğinde ben gelmeliyim onun aklına. Sürekli can sıkıntısından değil de beraber vakit geçirmek için buluşmalı benimle. Sonrasında zaten ne kadar güzel ve bol muhabbetli bir süreç yaşandığını anlarsınız. Gün sonunda her iki taraf da mutlu uyumalı, huzurla uyanmalı. Arkadaşlar benim aktaracaklarım bu kadar ile sınırlı şimdilik. Telefondan devam ederiz. Gözüm buradan gelecek mesajlarda ama unutmayın. Yalnızlıktan sıkılan güzel bir bayan olarak karşınızdayım. Herkes şansını deneyebilir. Acı tatlı günler geçirebiliriz ama sonuç olarak insan kalmalıyız, insanca yaşamalıyız. Ben bu dönemde biraz sarsıldım ama şimdi ayağa kalkma zamanı. Varsa eklemek istediğiniz farklı bir şey, buradayım unutmayın.

Mesaj Gönderin


8 yorum

  1. Selam ben Ankara’dan Tuncay yaş 44 boy 178 kilo 70 Ankara’dan olgun bakımlı bir bayanla tanışmak istiyorum artık hayattan mutlu olmak istiyorum bu hayat denen yolculukta kendime hayat arkadaşı arıyorum zaman sorunu olmayan takanağı olmayan güler yüzlü bakımlı hoş sohbet tadında birliktelik istiyorum lütfen sadece dul yada bekar lütfen Ankara’da yaşayan yaşı olgun tanışmak hayatı dolu dolu yaşamak için tanışalım.

Daha Fazla Yorum