Ordu Bayan Arkadaş Telefon Numarası

Ordu bayan arkadas telefon numarasi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Ezgi ben Ordu’dan selamlar herkese. 33 yaşında boşanmış bayanım arkadaşlar. Ordu dul bayan arkadaş telefon numarası arayanlar için buradayım. Umuyorum ki güzel bir süreç başlatırız beraber. Bilirsiniz buraları ne kadar güzel ve sağanak yağışlı, tıpkı benim yüreğim gibi. Ah ah her mevsim böyleyim işte. Artık kendime uygun bir arkadaş aramaya çıktım ne yapayım böyle de geçmiyor zaman. Gencim güzelim daha ne isterim ki. Ordu erkek arayan dul kadınlar sayısı giderek artıyor arkadaşlar ama hepimizin ortak sıkıntısı ilişki yaşayacağımız doğru düzgün birinin karşımıza çıkmaması. Çok yakın arkadaşlarım dahi bu konudan şikayetçi inanın. Ah siz erkekler neden böylesiniz acaba. Ordu arkadaşlık sitesi sayesinde de bu sorunu çözeceğiz inşallah bakalım.

Son zamanlarım bu konuda düşünmek ile geçti. Her zaman yanımda olacak, sımsıkı saracak, beni yalnız bırakmayacak bir beyefendi vardır herhalde. Varsa bulsun beni daha fazla bekletmesin gerçekten.

Ordu Bayan Arkadaş Telefon Numarası

Beyler bu arada ben hep yalnız yaşamadım. Yani 2 senedir dulum ve artık tamam diyorum. Burayı iyi ki gördüm, başka türlü dostluk kurmayacaktım sanki. Tamam çevremde çok arkadaşım var ama sadece çay muhabbeti yapıyorum gerisi yok olamaz da. Ama sanaldan bulacağım arkadaş ile her şeyi konuşurum, her yere giderim. Olay budur yani. İster istemez heyecanlanıyor insan. Düşünsenize gelecek mesajları ah ne güzel olacak gerçekten. Son birkaç sene umutsuzluk ile geçse de artık inanıyorum çok güzel günler göreceğim ben. Evet arkadaşlar Ordu bayan arkadaş neden arıyorsunuz? Nasıl bir ilişki düşünüyorsunuz? Kadın ruhundan anlayan biri misiniz? Mesajlarınızda bunları belirtmenizi istiyorum. Açıkçası ben romantik ve sahiplenici erkeklerden hoşlanırım buda siz bir ipucu olsun benden.

Yalnızlık tek başına yenilecek bir kavram değil. Haliyle sizden gelecek mesajlar bu yüzden aşırı önemli. Tek tek hepsine de dönüş yapacağım için ne kadar iyi bir başlangıç yapacağız artık siz düşünün. Gerçekten iyi düşünenler daima mutlu olurlar. Olumsuz şeyleri bir tarafa bırakmanın vakti gelmiştir. Artık sadece umut ve mutluluk olacak şu hayatta. Gerisi umurumuzda olmasın ki kendimize huzurlu bir gelecek kuralım.

Bir sonraki ilan: Giresun Dul Bayan

Aysel, 35 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun