Osmaniye Dul Bayan Arkadaş

Osmaniye dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Zeynep benim ismim arkadaşlar. Aslında Osmaniye dul bayan numarası arayanlar için burada olduğumu söylemek istiyorum. Gerçekten benim gibi düşünen insanlar vardır yani öyle değil mi? Yalnızlıktan bunalmış etrafında kimseyi bulamayan birileri işte. Yıllarca aradığı aşka hasret kalan. Bu noktada isimsiz kahraman değil de ne bileyim öyle yanımda olan hiç üzmeyen adamlar lazım aslında. Karşıma çıktığında sanki evet, yıllarca ben bu insanı beklemişim dedirtecek birini arıyorum. Bırakıp gitmeyecek, sonuna kadar arkadaş ve dost kalacak birisi. Vardır eminim ama bana denk gelmesi sanırım uzun sürecek.

Osmaniye bayan arkadaş konusunda pek çok kişinin beklentileri var tabi. Ama benim de var saygı duyulması gerekiyor. Birincisi ben kaprisliyim biraz da kıskancım. Bu durumu kaldırabilecek olanlar yazarsa haliyle çok memnun olacağım. Başka da bir şey yok merak etmeyin. Sevdiğim insanı da kıskanmam kadar normal doğal bir şey yok sanırım ama kimisi sen bana hesap soramazsın diyor. Bu hesap sormak değil ki. Değer vermek merak etmek önemsemek bana göre.

Osmaniye Dul Bayan Arkadaş

Bizim burası çok güzel bilirsiniz. Canım öyle çok sıkılmıyor sadece yalnızlıktan işte. Ondan sonra neler yaşarız tabi ki kimse bilemez bu durumu. İnsanların iç dünyası karışıktır. Hepsini de geçtim biraz huzur olsa yetecektir inanıyorum. Ben öyle samimiyetsiz insanlardan uzak durmaya karar verdim. Bu kararımı sonuna kadar destekliyor ve arkasında duruyorum. İlk bakışta ve ilk sözlerde anlıyorum her şeyi. Umarım bana saygı ve sevgi dolu bir erkek arkadaş denk gelir.

Osmaniye Erkek Arayan Bayanlar

Beyler yaşım oldu 36. Bu yüzdendir biraz sabırsızım. Bir an önce kendimle baş başa kalmaktan kurtularak yoluma devam etmek istiyorum. Her şeyde bir hayır vardır tabi o başka bir konu ama daha fazla yalnız kalamayacağım. Bana yazarsanız numaram ile hızlı bir şekilde geri dönüş yapacağım unutmayın. Bir de şu kıskançlığım olmasa var ya ne güzel olur değil mi? Ama öyle bunaltmıyorum ben kimseyi yanlış anlaşılmasın. Sadece arkadaşımı paylaşmayı sevmiyorum. Hep benimle ilgilensin hep benimle kalsın tek beklentim budur.

Bir sonraki ilan: Hatay Dul Bayan

Özlem, 38 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum