Rize Dul Bayan Arkadaş

Rize dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Bol şans herkese buradan. Rize dul bayan ilanı açmak istedim ne zamandır düşünüyordum zaten. İsmimi ve yaşımı bana yazanlarla paylaşmak istiyorum. Ama yaşımı paylaşayım adım mesajlarınızdan sonraya kalsın. 34 yaşındayım sevgili beyler. Biraz gizemli olmayı severim aslında. Neyse şimdi ben 6 ay oldu hiçbir insanla iletişim kurmayalı. Biraz sıkıcı olmaya başladı ve haliyle buradan ilan açmaya karar verdim. Genelde iletişimim kuvvetlidir falan ama şanssızlık yaşadım bayağı. Rize arkadaşlık sitesi aracılığı ile Rize’den erkek arkadaş arıyorum ben varsa tanışmak görüşmek sevgili olmak isteyen buyursun gelsin bakalım.

Rize bayan arkadaş ilanlarının ne kadar güzel sonuçlar verdiğini az çok biliyorum çevremden. Güzel ve alımlı bir kadın olarak benim de en azından her şeyi paylaştığım bir arkadaşımın olması önemli diye düşünüyorum. Üstelik bu uzun süreli olacaktır ve tam bir sevgili şeklinde. Zaten arayışım da bu. Uzun süreli aşk dolu sevgi dolu bir ilişki yaşamak.

Rize Dul Bayan

Yaz dönemlerinde yaylaya çıkar tüm dertleri unuturum. Küçük bir evim var yaylada ve gerçekten huzur buluyordum. Ama boşandıktan sonra herkes bir yere dağıldığı için benim de durumlar iç açıcı değil. Mutlaka bir arkadaş olması lazım hayatında herkesin. Hele ki benim gibi yalnızlığa asla dayanamayan birinin yalnız kalması kıyamet gibi bir şey. Beyler ben gerçekten hep iyi niyetten kaybettim sanki. Çünkü insanlar anlamıyor, üzüyor ve kırıyordu. Sonra dedim ki ya bir kendine gel geri planda dur, onlar sana yazsın diye.

Rize Bayan Arkadaş

Değersiz hissettirmeyin insanları bu çok kötü bir şey gerçekten. Karşınızdaki insan size değer verip önemserken sizin onu değersiz görmeniz kadar kötü bir durum olamaz herhalde. Onun dışında güven verin bana. Yalnız bırakmayın daha önce yaşayanlar bilir sadece. Her neyse ya ben inanıyorum süreç tatlı olacak. Yani bana yazanlara ben zaten anında geri dönüş yapıyor olacağım. Ondan sonra da çok güzel bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Telefon numaram sadece yazanlara verilir. Mesaj ya da yorum bırakırken yaşınızı, adınızı ve neler yaptığınızı anlatmanız yeterli.

 

Bir sonraki ilan: Artvin Dul Bayan

Ece, 33 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun