Romanya Evlilik İlanları

Romanya evlilik ilanları
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Romanya
Medeni Durum: Bekar
İsim: Ayça
Yaş: 30
Boy Kilo: 167 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Evlilik

Romanya’dan evlenmek isteyen bayanlar olarak bende buraya ilan vermek istedim. Musmutlu günleriniz olsun. Ayça benim adım. Romanya evlilik ilanları hakkında merak edenler için buradayım. Burada yaşıyorum evet ama Türkiye’ye 3 ayda bir gelirim. Haliyle nereden olduğunuzun pek önemi yok. 30 yaşına girdim. Burada bir işletmem var. Halim vaktim yerinde yani anlayacağınız. Ah be şu dünya biraz bana da şans getirir mi sizce? Göreceğiz işte. Erkek arkadaşım oldu daha önce. Evlenme kararı almıştık fakat anlaşamadık. Bir arkadaşlıkta güvenden daha önemli bir şey yok bunu da aktarmış olayım. Romanya’da erkek arkadaş arayan bayanlar genelde bizim ülkemizin kültürüne sahip değiller o yüzden bazı fikir ayrılıklarına düşebiliyoruz işte ister istemez. Romanya’da bayan arkadaş bulma açısından erkekler oldukça rahatlar. Buda maalesef ki bazı sorunları beraberinde getiriyor. Neyse o konulara pek girmek istemiyorum açıkçası.

Romanya’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Romanya’da evlenmek isteyen bayanlar sayısı artmış durumda görüyorum bunu. Ben de burayı buldum sonunda. Güzel mesajlar bekliyorum. Lütfen önce kendinizi tanıtın bana. Ben de okuduktan sonra numaramı vereyim. Yorumlarınız daha önemli söylemek isterim bunu. Ayrıca anlaştıktan sonra ya buraya gelirsin ya ben gelirim orası önemli değil. Arkadaşlık sürsün de gerisi kolay. Ama evlenmek istiyorum unutmayın bu konuda netim ben.

Romanya Evlilik İlanları

Romanya evlilik ilanları hakkında merak ettiğiniz ne varsa bana sorabilirsiniz. Kendime baktığımda gayet güzel, başarılı ve özel bir kadın olduğumu söyleyebilirim. Bunun dışında işletmem de güzel işler başarıyorum. Hafta sonları aracıma atlayıp göle gidiyorum. Kafa dinleyecek çok yer var burada. Tek olduktan sonra biraz önemsiz kalıyor ama olsun ya of ne bileyim.

Evlenmeye karar vermek güzel bir süreç. Sabırlı olmak lazım. Doğru insana ulaşmak için de büyük sabır lazım. Ben güvene önem veririm en fazla unutmayın. Burayı iyi ki gördüm. Şimdi söz sırası sizde beyler. Kendinizi güzelce tanıtın ki ben de kime dönüş yapacağıma karar vereyim. Aslında herkese bu şansı tanımak istiyorum. Sabırlı bekleyişim uzun süre daha devam edecek gibi.

Bir sonraki ilan: Ukrayna Evlilik Sitesi

Galina, 25 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum

  1. Merhaba ben Hasan Fransa Bordeaux’ta tek yaşıyorum yaşım 36 sizinle tanışmak istiyorum umarım sizinle Whatsapptan ulaşabilirsin bana 0033612047334