Sakarya Bayan Arkadaş

Sakarya bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi günler dilerim. Hülya adım. 33 yaşındayım dul bayanım. Sakarya dost arayan bayanlar için buradayım. Kadere inancım tamam ama inanın insan kendi eliyle yapıyor şu yalnızlığı. Neden bana gelen arkadaşlık tekliflerini reddettim bilmiyorum sanırım kendimi dinledim çok da iyi oldu. Sakarya bayan arkadaş için bana yazacak olanlar şanslı bunu en baştan söylemek istiyorum. O ne demek diye soracaksınız biliyorum. Ya arkadaşlar güzel ve dul bir kadınla arkadaş olmak istemez misiniz siz söyleyin yani. Ben varım ve buradayım. İstediğiniz soruya açığım asla yanıtsız bırakmam bilginiz olsun o konuda. Şimdi ne anlatayım diye düşünüyorum. Uzun süredir özlemini çektiğim ilişkiye Sakarya arkadaşlık sitesi sayesinde sonlandıracağımı umuyorum ve mesajlarınızı heyecanla beklediğimi söylemek istiyorum.

Sakarya Dul Bayan Arkadaş

Sakarya’da oturanlar ilk döneceğim kişilerdir arkadaşlar ama yakın çevreden Sakarya kadın arkadaş arayanlara da kapım açık. Düzce dul bayan arayanlar da bana rahatlıkla yazabilir zaten yakınız. Tek şartım beni ihmal etmesin görüşme sıklığımız olsun. Bana yokluğunu ve sevgisizliğini hissettirmesin. Bir şekilde uzaklık sorununu da aşarız zaten. Onun dışında herkese numaramı vereceğimi paylaşmak isterim. Gerçekten artık benim de düzenli bir ilişkiye ihtiyacım var çok netim bu konuda. Sevmek sevilmek yeniden o duyguları mutluluğu tatmak istiyorum. Gel gelelim eksik olan şey bir erkek arkadaş işte. Sabırsız bir kadın değilim aslında neden hemen olsun istiyorum bilemiyorum. Belki de uzun süre yalnız kaldım ondandır. Sanki böyle kalacağım hissi var bende. Aman daha neler ya.

Sakarya Dost Arayan Bayanlar

İnsanın dayanacağı biri her zaman olmalı hayatında. Yoksa geçmiyor ömür. 3 yıl evli kaldım ben anlaşamadık boşandık herkes kendi yolundan devam etti. Ben burada çalışıyorum ve ayaklarımın üzerinde durabiliyorum. Ayrıca evliliği artık düşünmediğim için bu konuda üzerime kimse gelmesin. Sadece çok samimi bir arkadaşlık kurup yolumuza devam edeceğiz. Hepsi bir yana benim karakterim iyi niyetim her şeye bedel diye düşünüyorum arkadaşlar. Alımlıyım, bakımlıyım güzelim ama asla kibirli biri değilim. Detayları mesaj atanlar öğrenir yani bu kadar yeterli. Var mı başka bir sorunuz? Yoksa ben ufaktan mesajlarınızı beklemeye geçiyorum beyler.

Bir sonraki ilan: Bilecik Dul Bayan

Sultan, 34 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun