Samsun Bayan Arkadaş

Samsun bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şennur ben iyi günler. Şu an Atakum’un en güzel kadınının ilanını okuyorsunuz. Samsun erkek arayan dul bayanlar konusunda beklentileriniz neler hiç beklemeden paylaşırsanız sevinirim. Çünkü ben buraya bu yüzden geldim. Modum yüksek, enerjim bitmez benim. Boşandıktan sonra hala 37 yaşındaysanız durumlar böyle olur. Hayattan beklentilerim hiç bitmedi ve asla bitmeyecek. Samsun bayan arkadaş için ilanımı açarken umutluyum beyler. Ben isterim ki arkadaş olacağım kişi de aynen böyle olsun. Hiç umutsuz bakmasın hayata. Benim yanımda zaten hep gülecek ve neşe saçacak çevresine. Çünkü ben somurtan yüzleri hiç sevmem yani. Bana kendiniz hakkında detaylı mesaj göndermenizi istiyorum arkadaşlar. Evlenip ayrıldınız mı bekar mısınız neden Samsun dul kadınlar ilanı arayıp arkadaş edinmek istiyorsunuz gibi sorularımı cevaplayın lütfen.

Samsun Bayan Arkadaş

Genelde sahilde yürüyüş yaparım ve içim açılır. Sanırım bu kadar pozitif olmamın nedeni budur. Ondan sonra güzel hobilerim vardır. Mesela insanlarla sohbet etmek. Bu yetmiyor mu? O zaman el ele verip şehir şehir dolaşmak. Varsa benzer hobisi olan hiç beklemesin paylaşsın ben varım yani. İnsanları şekliyle falan yargılamam. Herkesin tarzı kendisine sonuçta. Samsun'da bayan arkadaş arayan beyler yaşınız en fazla 50 olmalı. Dul bekar ayırırım yok bu arada. Mutlu olabileceğimi düşündüğüm herkesle sevgili olabilirim erkek arkadaşım olabilir sorun yok. Hayattan büyük beklentileri olanlar hayal kırıklığına uğrar unutmayın.

Samsun Erkek Arayan Dul Bayanlar

İnsanlar şu kısa hayata mutlu olmak için geliyor ve gidiyor. İşte bunu becerirsek artık bizden iyisi yoktur yani. Onu da geçtim biraz sessiz kalmak da lazım herhalde. Ne zaman yanımda birini görseler nazar değiyor. Çünkü çekemiyorlar, kıskanıyorlar. Ben de gerçek hayatta arkadaş bulmamaya karar verdim. Yine el ele gezeceğiz o konuda sorun yok ama buradan bulacağım. Bu hayatın heyecanı tamamen iç sesinizdir. Onun dışında ne yaparsak kendimize. Kimse bizi elimizden tutmuyor biliyorsunuz. O zaman artık ufak ufak mesaj ve yorumlarınız gelsin de keyfimize bakıp hayatın tadını beraber çıkaralım beyler ne dersiniz?
Bir sonraki ilan: Ordu Dul Bayan Ezgi 33 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. yorumbanner
  2. Merhaba ben Yahya Samsun merkezdeyim özel bir firmada çalışıyorum hayatıma renk katmak için bir bayan arkadaş arayışındayım samimi olmayan Hiçbir şey yaşayamaz o yüzden açık konuşmak istiyorum