Şanlıurfa’da Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Sanlıurfa'da Erkek Arkadas Arayan Bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Canan ben selam buradan herkese. Şanlıurfa'da erkek arkadaş arayan bayanlar arıyorsanız buradayım beyler. 4 yıldır yalnız yaşayan dul bir bayanım. Aslında ben hiç insanları yarı yolda bırakan biri olmadım ama süreç beni yalnızlığa itti işte. Yaşım 37 arkadaşlar. Ben zaten bakımlı ve güzel bir kadınım. Bu nedenlerden dolayı da artık kendime uygun bir arkadaş aramaya geldim. Urfa bayan arkadaş tel sayesinde huzurlu bir sohbete herkes hazır ise daha fazla beklemek istemiyorum. Bu aşamada kendime bazı sözler de verdim. Mesela hiç kendimi üzmeyeceğim. Basit şeyleri problem edip ilişkimi ve kendimi yıpratmak istemiyorum. Onun dışında değer gördüğüm kadar değer vereceğim. İnanın hakkımda söylenen çok şey oldu zamanında ama sonradan pişman olup özür dilediler. Artık güvenim de kalmadı ne diyeyim.

Şanlıurfa'da Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Beyler bu süreçte bana yazacak olan herkese dönüş yapacağımı söyleyeyim en baştan Kimse merak etmesin bu konuda sözüm sözdür. Güzel bir sohbet ve muhabbet havasında olalım. Gerçek ilişkiyi bu zamana kadar yaşamış olanlar yazsa keşke. Ben de boşuna ümit bağlamasam insanlara. Hani derler ya sevecekse insan candan sevmeli diye benimkisi de o misal. Sevdim mi sonuna kadar sevmek her şeyimi paylaşmak istiyorum o kişiyle. Genel olarak muhabbet halini seviyorum ama seviyeli olmalı başlangıçta. Zaman ilerledikçe zaten birbirimizi daha iyi tanır daha fazla ilerletebiliriz ilişkimizi. Bakın ben travma falan yaşamadım ama gerçekten canım sıkıldığında susuyorum, kendi halimde yaşıyorum.

Urfa Bayan Arkadaş

Son birkaç aydır durumlar bu şekilde. Güzel olan ne varsa yaşamak istiyorum. Sizce de hayat çok güzel değil mi? Neden bu fırsatı tepiyoruz ki arkadaşlar? Bir insanı beklerken evet yoruluyorum ama kaderde bu varsa yapacak bir şey yok. Samimi olalım, dürüst konuşalım. Yalanla kimse mutlu olmaz arkadaşlar. Gerçekten samimi bir arkadaşlık uzun vadeli olur çok da güzel ilerler. Sadakatli olmak istiyorum ben de. Evlilik aramıyorum sadece bu konuda bana destek olacak beyleri mesaj ve yorumlara bekliyorum hepsi bu. Merak ettiğiniz her şeyi de sorun tabi.
Bir sonraki ilan: Diyarbakır Dul Bayan Rojda 38 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. yorumbanner