Sevgi Pıtırcığı

Sevgi pitircigi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selam olsun herkese. Deniz benim adım. Arkadaşlar yaşımı da paylaşayım. 34 yaşındayım. Daha önce evlenmedim hiç. Sadece bir defa ciddi durum yaşandı ve bitirdik anlaşmalı olarak. İki tarafta da birbirine ısınamadı anlayacağınız. Her neyse konumuz bunlar değil. Şimdi arkadaşlar ben evlenmeye karar verdim yeniden. 3 senedir kendini yalnız hisseden biri olarak kendime uygun bir eş adayı arıyorum.

Bulabilir miyim buradan hiçbir fikrim yok ama en azından denemiş olurum. Genel geçer sebeplerle bir arkadaşlık bitmemeli veya aşırı kıskançlık sebebiyle. Bende biraz kıskançlık var ama şimdiden söyleyeyim. Bir erkek tabi ki eşini kıskanacak ama saçmalamadan, onu üzmeden ve kırmadan. Ondan sonra güven söz konusu olacak. İki taraf birbirine güvenecek, aklında şüphe kalmayacak şekilde hem de. Bunlar sonra konuşulacak şeyler ama yazmak istedim işte.

Hayırlısını ümit ediyorum. Yakışıklı, kendine bakan bir erkeğim. Arkadaşım olsun veya olmasın herkese eşit davranırım. Saygıda kusur etmem. Böyle bir adamla kim, neden evlenmek istemez ki değil mi? Tamam tamam birazcık havalıyım olsun o kadar yahu.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun