Sevgili Arıyorum

Sevgili ariyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Ezgi’den selamlar herkese. Yaşım 27. Sevgili arıyorum arkadaşlar çünkü ben hiçbir zaman yalnız kalamayan biriyim. Ha ama şöyle anlaşılmasın yani. Sadece can sıkıntısından dolayı birini aradığımı söylemiyorum. Ne bileyim işte sevgili kavramı farklı bir şey. Güzel olan her şeyi severim ben. Gece uyumadan konuşup huzur bulacağım, sabah uyandıktan sonra günaydın diyebileceğim, kahvemi ve çayımı yudumlayabileceğim biri olsun hayatımda. Çok bir şey istemiyorum diye düşünüyorum arkadaşlar ne dersiniz? Var mı böyle birileri acaba? Bu şekilde sevgili arayanlar varsa bana hemen mesaj atabilirler. Sevgili arıyorum internet ilanları çok var görüyorum ama ben sadece bana yazan kişilere numaramı atıyor olacağım. Günlerdir düşündüm, çok bocaladım ama hiç ağlamadım yalnızlıktan. Şimdi mutlu bir adım atmanın vereceği huzuru arıyorum işte.

Sevgili Arıyorum İnternet İlanları

Elbette insanlar her zaman yalnız kalabilir, kafasını dinlemek isteyebilir. Lakin günün her saatinde konuşmak istediği birileri olmalı ya. Böyle hayat mı geçer? Daha önce çok sevgilim oldu desem yalan konuşmuş olurum. 1-2 kişiyle konuşmuştum ama sonuç ortada ve ben hala yalnızım. Her neyse yeter şikayet ettiğim şeyleri bırakalım da önümüze bakalım değil mi? Birde günlük sevgili arıyorum diyenler var olabilir bunu de deneriz arkadaşlar. Belki bu şekilde başlar uzun süreli bir ilişkinin devamı gelir kim bilir. Buyurun mesajlarınızı atın da numaramı paylaşayım önümüze bakalım.

Sevgili Arayanlar Whatsapp

Şimdi bir şey daha paylaşmak istiyorum arkadaşlar. Son 1 senedir aslında benim yalnız kalmamın nedeni var. Bunu kendim istedim ve çok büyük bir hata yaptım sanırım. Kafam boş olsun, kimseyle sorumluluk duygusu yaşamayayım dedim ama gördüm ki böyle de olmuyor. Eee ne yapmak lazım dedim kendime, tabi ki yeni birini hayatıma alacağım.

Sevgili konusunda benimle görüşmeniz yeterli olacaktır. Sadık biriyim, kimseyi üzemem, kendime de çok iyi bakarım ama bunu da unutmamak lazım. Sonuç itibariyle biraz huysuzluk da var bende. Olsun ya gülü seven, dikenine katlanır ama değil mi? Benim aktaracaklarım bu kadar ile sınırlı. Artık sizi dinlemek istiyorum. Herkes mesajlarını paylaşsın artık önümüzdeki güzel günlere bakmanın zamanı gelmiştir beyler. Buraya kadar değil, mezara kadar olsun. Biraz mutlu oldum şimdi çünkü mesajları öyle bir heyecan ile okuyup geri dönüş yapacağım ki size anlatamam.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum

Daha Fazla Yorum