Sinop Dul Bayan Arkadaş

Sinop dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Aslı Su benim ismim. Sinop dul bayan için geldim ve aranızdayım artık. Sinop’ta yaşıyorum. Bir dul ve güzel kadın olarak gerçekten kendimle ilgili doğru kararlar almışımdır. 5 senedir dulum ben yaşım da 37. Bu nedenle biraz huyumdan suyumdan bahsedeyim sonrasında söz sırası sizde zaten. Sinop bayan arkadaş olarak buradan sesleniyorum. Bana sadece dul ve bekar arkadaşlar yazsın. Onun dışında evlilik asla düşünmüyorum. O konuda kırmızı çizgilerim var. Zaten saçma bir süreç yaşadım bir daha asla. Bu konuda anlaştıysak diğer konulara geçeceğim.

Sinop Dul Bayan

Var olan heyecanlarım gitmesin istiyorum. Bu yüzden öyle büyük şartlarım falan yok. İnsan gibi yaklaşan hep seven bir adam arıyorum. Nasıl desem ya her zaman yanımda olacak benimle beraber uyanacak bir kişi. Vardır elbette. Bizim Karadeniz insanı merttir, sevecendir. Ben buralıyım o yüzden çevremdeki insanları da yakından tanırım. Ama bana yalan konuşacak adamı hemen silerim çıkarırım hayatımdan.

Bir insanın bir insana yalan söylemesini asla kabul edemiyorum. Sevdiğin birine neden yalan söyleyesin ki? Kandırılmak çok kötü bir durum ve asla kimseye de yapmam. Bu konuda net ve hassas olduğumu bilin arkadaşlar. Dedim ya Karadeniz insanı merttir haricidir diye. Sinop dul kadın arkadaş ararken bunları göz önünde bulundurun işte.

Sinop Bayan Arkadaş

Kişisel durumlarla ilgili özelden konuşalım. Kendimle ilgili bazı anlatmak istediğim şeyler var. Bana numaramdan ulaşacaksınız zaten. Fakat sadece yorum bırakanlara vereceğim. Çok numaramı değiştirdim ben ya artık uğraşamıyorum. Her neyse ben daha fazla uzatmak istemiyorum. Dediğim gibi evlilik dışında konuşalım yani hayatta o kadar bahsedecek konu varken. Birçok arkadaş evliliğe getirdi durumu sonradan bozuşuyorum işte soğuyorum yapmayın yani.

Ben bu zamana kadar insanlara hep değer verdim ve doğal olarak aynı değeri aramaktayım. Varsa bu şekilde düşünenler emin olun arkadaşlığımız çok uzun süre devam eder kimse merak etmesin. Ama yok evlenmek istiyorum falan derseniz ben bu konuda sizinle aynı yolda yürüyemem. Tamam ise ben gidiyorum mesaj ve yorumlarınızı beklemeye koyuluyorum. Umarım aradığımız aşkı bulur bir ömür mutlu oluruz beyler.

Bir sonraki ilan: Samsun Dul Bayan

Şennur, 37 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum