Şırnak Dul Bayan Arkadaş

Sirnak dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Almila ismim. Buradan herkese selamlarımı iletiyorum arkadaşlar. Şırnak dul bayan için geldiğimi de söylemek istiyorum. Böyle bir arkadaşlık sitesi olmasa kendime başka türlü arkadaş bulamayacağımı düşünüyorum açıkçası. Sosyal ortamımda yanımda gezen çok kişi var aslında. Ama o samimiyeti bir türlü bulamıyorum ben. Her neyse bu konuda sanal ortamdan arkadaşlık kurmak daha iyi olacaktır.

Şırnak bayan arkadaş konusunda gerçekten samimi olanlar yazarsa memnun olurum. Çünkü yarı yolda bırakılmaktan çok sıkıldım. Tamam sohbetim falan iyidir güzeldir ama nereye kadar yani ben mi üzüleceğim sadece? Bu yüzden tekrar iletmek istedim buradan. Mesaj atmadan önce dikkat ederseniz harika olur.

Şırnak Dul Bayan

Ben insanlara olan inancımı hala yitirmedim aslında. Tamam dul olabilirim falan ama tavizim yok kimseye. 37 yaşına da girdim ben bu yüzden biraz temkinli yaklaşıyorum insanlara. Malum yaş ilerledikçe insan hayatında bir şeyleri yaşayıp tecrübe edindikçe olgunlaşıyor adımlarını temkinli atmak istiyorum. Bu yüzden arayışım konusunda ince eleyip sık dokumak istiyorum. Çünkü bir kez evlendim ve mutlu olamadım.

En azından bundan sonra arkadaş olarak ilerlemek daha mantıklı olacaktır. Ha bu arada hemen belirteyim hayatıma giren kişi son kişi olacak. Öyle evlilik gibi bir düşüncem yok ama sonuna kadar da hayatımda olsun istiyorum o kişiyi. Bu çerçevede bana yazacak olan herkes ile muhabbet edeceğim. Onların dışında benim sorularım elbette olacaktır. Mesaj atanlara numaram ile beraber iletirim. Ya da şunlara yanıt verirseniz başlangıçta yeterlidir.

Şırnak Bayan Arkadaş

Neden Şırnak dul kadın arkadaş arıyorsunuz mesela? Bu aşamada beklentileriniz falan da önemli tabi. Onu da geçtim ne zamana kadar arkadaşlığınız devam eder bırakıp gider misiniz? Bir de kıskançlık önemli ben gelemiyorum öyle şeylere beyler. Haliyle kıskanç olmayan ve her anımda bana destek olacak birileri yazarsa mutlu olurum. Ben mutlu olursam arkadaşım da öyle olur yaşar gideriz işte. Durumlar böyle artık diyecek pek bir şeyim kalmadı beyler. Sözü size bırakıyorum. Ne yazarsanız sorun yok numaramı vereceğim zaten. Haydi o zaman çok bekletmeyin ama olur mu?

Bir sonraki ilan: Mardin Dul Bayan

Gülsüm, 39 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun