Sivas Dul Bayan Arkadaş

Sivas dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Sivaslı Melike’den selam olsun herkese. Sivas dul bayan arkadaş numarası arayan herkes yazabilir. Ben burada olacağım çok uzun bir süre daha. Fakat bazı beklentilerim var elbette. Her güzel kadın gibi ben de kibar bir erkek arkadaşım olsun istiyorum. Onun dışında canım sıkıldığında ulaşacağım biri olsa fena mı olur ya.

Sivas bayan arkadaş için gerçekten yazmak isteyen yazsın ama. Bazı insanlar oluyor öyle mesaj atıyor sonra ulaşılamıyor. Yok arkadaşım ben daima görüşeceğim biriyle muhatap olmak isterim. Hep böyle kalsın hep iyi olsun yani. Yaşım 36 oldu artık kibarlıktan ödün veremem. Sivas’ta erkek arayan bayanlar arıyorsunuz ama önce kendinizi güzelce tanıtmanızı istiyorum beyler. Hobilerinizden ilişki içerisinde ki beklentilerinize kadar en ufak ayrıntıları dahi bilmek istiyorum. Ancak bu şekilde doğru bir yol doğru bir flört süreci başlatmış oluruz.

Sivas Dul Bayan Numaraları

Neler yapıyorsunuz anlatır mısınız? Benim gibi dul iseniz neden, bekarsanız neden böyle bir karar aldığınızdan da bahsedin lütfen. Gerçekten inanılamayacak derecede yalnızlığım var benim. Kızlarla da arayı bozdum çünkü herkes kendini düşünüyor. Artık böyle olmaz ama inanın sıkmaya başladı. Bir an dedim alıp başımı gideyim buralardan ama sonra memleketimi çok sevdiğim geldi aklıma. Neyse bunlar çok da önemli şeyler değil. İşin diğer kısmına bakmamız gerekiyor.

Sivas Bayan Arkadaş

Bir de şu var arkadaşlar geçenlerde biriyle tanıştık falan değişik süreçlere dahil oluyordum neredeyse. Adamın tavırları hareketleri konuşmaları hiç güven vermedi bana. İstediğim şey bu değil sığınacak bir liman arıyorum sanki. Beni sevecek koruyup kollayacak bana değer verecek bir erkek arkadaş benim istediğim. Sadece güzel bir dostluk kuralım öyle ilerleyelim diyorum.

Anlamayacak bir şey yok bu konuda. Neyse moraller de bozulmasın ben de gerilmeyeyim. Her zaman kul kaderini yaşar ama bu biraz da bizim elimizde beyler. Evrene ne kadar pozitif enerji yayarsanız gelip bulur sizi şüpheniz olmasın. Ben böyle gördüm böyle yaşadım ve çok da yararlı oldu. Neyse artık söz sırası sizde olsun bende heyecanla mesajlarınızı beklemeye koyulayım artık.

 

Bir sonraki ilan: Kayseri Boşanmış Bayan

Aslıhan, 39 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun