Takılmak İçin Kimler Burada?

Takilmek için kimler burada
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi günler olsun herkese. Takılmak için kimler burada acaba? Adım Yasemin. Yaşım 30. Beklediğim şey eş adayı değil buradan. Tamamen güzel ve sade bir şekilde başlamasını istediğim arkadaşlık. Bana arkadaşlar umutsuz vaka diyorlar aslında. Lakin gördüğünüz zaman diyeceğiniz tek şey, sen nasıl yalnızsın olacak bundan emin olun.

Neyse güzelliğim bana kalmış sonuçta. Büyük resme baktığımızda sadece takılabileceğim birini arıyorum. İleriye dönük evlilik gibi bir düşüncem olmadığını en başından belirteyim sevgili beyler.

Şimdi meselemiz o değil arkadaşlar ben kimseye güvenemiyorum ve bu yüzden de yalnız başıma kalıyorum ne olacak bu durum sizce? Harbiden can sıkmaya başladı gerçekten beni anlayacak birileri olur mu? Mesaj atarken kendinizden bahsetmeniz lazım biraz. İlk bakış çok önemli bilirsiniz. Onları da geçtim insanların birbirine ilgisi bir anda biterse orada her şey sona erer bunun da farkındayım.

O yüzden bağlanmak yerine geleceğe dönük planlar hayaller yerine bu şekilde bir arkadaşlık flört düşüncesi içindeyim. Her neyse varsa sözünüz buradayım arkadaşlar. Benim gibi genç ve güzel bir kızın gerçekten yalnız kalması çok saçma istediğiniz kadar kızın ama neyse mesajlarınızı bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum