Tekirdağ Dul Bayan Arkadaş

Tekirdag bayan arkadas numarasi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Eda ismim. Tekirdağ bayan arkadaş numarası arayış içinde olanlar bana yazabilir. Ela gözlü, uzun boylu güzel dul bayanım. Bu süreçte bir arkadaş aramaya geldim aslında net konuşan biriyim. Merkezde ikamet ediyorum arkadaşlar. Karşımdaki insan ciddi olacak, ne istediğini bilecek, canı sıkılınca bırakmayacak, her seferinde üzmeyecek ve asla yalnız bırakmayacak beni. Tekirdağ dul bayan için imkansız falan diyenler var. Asla inanmıyorum. Ben 32 yaşındayım daha. Erken boşandığım için böyle düşüncelere kapılanlar var. Hayır kabul edemem. Hala bakımlı ve hala güzelim. Lakin biraz yalnız kaldık hepsi bu. Tekirdağ erkek arayan bayan olarak buradan gelen mesaj ve yorumlara anında dönüş yapacağım. Şimdi bir konu daha var ilanın devamından aktarmak istiyorum.

Tekirdağ Dul Bayan Arkadaş Telefon Numarası

Beyler sizin aklınızda nasıl bir ilişki var? Tekirdağ bayan arkadaş numarası neden arıyorsunuz? Benim evlilik gibi bir düşüncem yok ve gelecek tekliflere de kapalıyım aynı zamanda. Düzgün, kaliteli, birbirimizi anlayabileceğimiz bir ilişki ve arkadaşlık içinde olmak istiyorum ben. Sizde aklınızdakileri bana belirtin lütfen mesajlarınızda. 2 sene evli kaldım ve bitti. Tamamen yollar ayrıldı herkes memleketine döndü. Ben de burada kendime bir yol çizdim. Bakalım artık hayırlısı olsun diyorum. Günden güne yalnızlık psikolojisiyle ilerlemek bana göre değil. Açtım ufak bir butik kahve salonu oturuyorum hem yalnız kalmıyorum. Ama içsel yalnızlığım devam ediyor. Her zaman insanlarla ilgili düşüncelerim olumlu olmuştur fakat düşünmeden de edemiyorum. Bazı şeyler unutmuş olsam da geceleri düşündüğüm için uykularım da kaçıyor. İşte bu yüzden anılarla yaşamaktan da bıktım.

Tekirdağ Erkek Arayan Bayan

Açtığım tertemiz sayfada benimle ilerlemek isteyenler buyursunlar yorumlara mesajlara gelebilir. İlişkilerde en çok dikkat ettiğim şey birbirimize karşı saygı ve sevgi içerisinde konuşmamız gerekiyor unutmayalım bunu da. Günden güne artan yalnızlığım beni umarım yarı yolda bırakmaz. İyi ki denk geldim buraya da. Bayanlara karşı hassas olan beyleri bekliyorum. Ondan sonrası inanın çok güzel sohbet ve muhabbet işte. İyi bir arkadaş olursak her zaman mutlu mesut gideriz.

Bir sonraki ilan: Çorlu Dul Bayan

Filiz, 36 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum