Tokat Dul Bayan Arkadaş

Tokat dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Suzan ben iyi günler dilerim herkese buradan. Tokat dul bayan arkadaş konusunda arayışı olanlar doğrudan bana yazabilir. Turhal ilçesinde yaşıyorum beyler. Huzurlu mutlu bir hayatım olsa da artık yalnız herkes gibi benimde canımı sıkmaya keyfimi kaçırmaya başladı. Ben de artık kendime göre bir hayat belirledim. 3 senedir dulum. Sonuç itibariyle insan her zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyuyor. Öte yandan günlerdir düşünüyordum ilan açayım mı diye ama tam zamanı gelmiş gibi görünüyor.

Tokat ta erkek arkadaş arayan bayanlar çok fazlalaşmaya başladı arkadaşlar. Malum bende onlardan biriyim ama neden aradığımız erkeği bulamıyoruz neden aradığımız ilişkiyi yaşayamıyoruz bu konuda kendinizi biraz sorgulamanızı istiyorum beyler.

Ben bu nokta da kendime güveniyorum ve Tokat bayan arkadaş için fazla arayışa girmeniz gerek yok emin olabilirsiniz. Ben 35 yaşında güzel ve bakımlı bir kadınım. Bu bir gerçek yani. Tabi geçen ay aldığım evlilik teklifi de cabası. Kabul etmedim ben o ipte bir daha oynamam sonuç olarak. Her seferinde üzüldüm çünkü. Artık daha iyi bir başlangıç için yoluma devam edeceğim.

Tokat Dul Bayan

Beyler benim sizden birkaç ricam var. Bilmiyorum kimseyi de tanımadığım için acaba neler yaşarız pek anımsayamıyorum. O yüzden kriterlerim var. Önceliğim romantik beylerdir önceliğimdir. Dul yada bekar olması gibi şeylere asla takılmam. Tanışma sürecimiz çok güzel olmalı ve herkesi kıskandırmalı. Benim bu konuda farklı beklentilerim de yok açık konuşayım. Haliyle kimseyi üzmeyen, adam gibi adam bir arkadaş arıyorum. Her defasında insanlardan uzak kalmaktan sıkıldım. İşte bu nedenlerden dolayı aranızdayım. Umarım kafa yapıma uygun birine denk gelirim de mutlu olurum.

Tokat Turhal Bayan Arkadaş

Mesajlarda ya da yorumlarda yaşınızı da paylaşmanızı rica ediyorum. Onun dışında hobiler falan anlatabilirsiniz. Gerçi telefondan onlara devam etsek daha iyi olacaktır. Her defasında bu konuda gerilmeye gerek yok. Saygı ve sevgi dolu beyleri mesajlara bekliyorum hepsi bu kadar. Çok mutlu olmak herkesin hakkı. Hele benim gibi güzel ve yalnız bir kadının daha çok hakkıdır.

Bir sonraki ilan: Sivas Bayan Arkadaş

Melike, 36 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum