Trabzon Dul Bayan Arkadaş

Trabzon bayan arkadas ilanlari
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Damla ben selam. Trabzon dul bayan arkadaş ilanları çok aranıyor sanırım. Aslında bu konuda ben arayış içerisinde olduğum için ilan açayım dedim. Her zaman yalnızlıktan hoşlanan bir kadındım ama boşandıktan sonra hiç de öyle değilmiş. Dul olmanın zorluğu da cabası tabii. Ben biraz sıkıldım bu durumdan ama gerçekten sorunsuz bir yaşam aramaya başladım. İşte bu yüzden de Trabzon erkek arayan bayanlar için bayağı araştırma yaptım. Sonunda burası çıktı karşıma. Bakalım kimler yazacak falan ben hemen numaramı vermek istiyorum. Sanırım başka türlü iletişim kuramayız. Her neyse ben hayallerimle yaşamaya devam ederken ve 34 yaşında güzel bir kadınken yalnızlığım sona erecek mi bekliyorum.

Trabzon Dul Bayan Arkadaş

Genel itibariyle Karadenizlilere geçimsiz derler. Hiç de öyle bir şey yok. Ben tam aksine herkesle anlaşabiliyorum. Bu noktada süreci yakından takip ediyor olacağım. Her seferinden insanlarla ilgili düşüncelerimin değiştiğini görüyorum. Ya gelen güven vermiyor ki yani bir şekilde sorunlar devam ediyor. Trabzon bayan arkadaş arayanlar bence ne istediklerini tam olarak bilmiyorlar. Kafalarında netleştirmemişler nasıl bir ilişki yaşamak istediklerini. Ama bu kez tamam bitti yani. Karşıma çıkacak beylerle ön konuşmamı yapar her şeyi netleştiririm artık. Eğer kafa yapımız uyuşuyorsa ben varım her türlü gittiği yere kadar. Biliyor musunuz bazen insanların gerçek yüzünü göremiyorsunuz. İşte bu da beni daraltıyor yeteri kadar. Artık böyle olmasın.

Trabzon Erkek Arayan Bayanlar

Çok da uzatmak istemiyorum aslında. Haliyle günler hızlı geçiyor ve bu yüzden ben de daralmadan bir arkadaş bulayım istiyorum. Bazen insanların gerçek yüzünü göremiyor olabilirsiniz. Haliyle bu süreçte de dikkatli davranmamız çok önemli. Hepsini geçtim heyecanlı bir bekleyiş olacaktır ama sonucu iyi olsun. Evlilik teklifiyle gelmesin kimse. Geçici arkadaşlıklar da kurmak istemem. Tam bir dost arıyorum ben her şeyiyle yalnız bırakmayan yanımda olan ve hep saygılı olacak biri. Benim isteklerim bunlar beyler. Sanıyorum ki sizin de Trabzon'da dul bayan ararken kriterleriniz olacaktır. Sizde mesajlarınızda isteklerinizi ilişki adına bana belirtirseniz birbirimiz için uyumlu olup olmadığımıza daha net karar verip iletişim sürecimizi hızlandırmış oluruz. Ayrıca yakın şehirlerde yaşayan kişilerden de mesaj beklerim. Özellikle de Gümüşhane'de bayan arkadaşım çok fazla var. O halde mesajlarınızı bekleme zamanı.
Bir sonraki ilan: Rize Dul Bayan Gülsüm, 34 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun