Tunceli Dul Bayan Arkadaş

Tunceli dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Bol muhabbetler olsun. İsmim Hasret, Tunceli dul bayan konusunda arayışta olanlar için yazıyorum. Arkadaşlar ben gerçekten bu değildim yani boşandıktan sonra iyice saldım. Kendimi değil sadece düşüncelerimi. Boş vakit kaybı canımı sıkarken artık bir arkadaşa ihtiyaç duyduğumu anladım. Bu yüzden Tunceli bayan arkadaş ilanı açmaya karar verdim. Umarım beni ve hissettiklerimi anlarsınız. Bizim buralar güzeldir severim de ama alışma sürecindeyim sanırım. Bir müddet Bingöl'de yaşadım artık tamamen buradayım. Kafamı yeteri kadar da dinledim ben ve arkadaş bulma geldi diye düşünüyorum. Yaşım 28 evet şaşırmayın ne var bunda? Erken evlenince erken bitti yapacak bir şey yok. Tunceli'de erkek arkadaş arayan bayanlar cep telefonu numarası arayışlarınız için bana mesaj gönderebilirsiniz fakat herkese numaramı vermeyi düşünmüyorum. Sadece ne istediğini bilen aklı başında beylerle tanışma düşüncem var. Kısa süreli bir ilişki zaten aklımın ucundan dahi geçmiyor. Her şeyim olacak dolu dolu aşkı hissedip yaşayabileceğim bir arkadaşlık aklımdan geçen.

Tunceli Dul Bayan

Genel anlamda boş vakitlerim kitap okumakla geçiyor. Onun dışında arkadaş çevrem geniştir. Muhabbetleri artık sarmıyor ama çünkü ben yalnızım bunu değiştirmem gerekiyor. Her seferinde adım atan ben oldum ama güvenim boşa çıktı. İşte bu yüzden artık bana gelen mesajları değerlendireceğim. Yaş konusunda 40 yaşını asla geçmemeli. Kendine bakmalı kadın ruhundan anlamalı ve romantik bir erkek olmalı. Arkadaş olacağım kişi önce bana güven vermeli. Onun yanında kendimi güvende hissetmeliyim. O hayatımdaysa korkamamam gerektiğini bilmek istiyorum. Ondan sonra ben kendisine yüz adım giderim zaten.

Tunceli Bayan Arkadaş

Ben sadık bir kadınım. Söz verirsem tutarım yani bilginiz olsun. Ama yarı yolda bırakanlar ile asla işim olmaz haberiniz olsun derim. Her zaman kişilikli insanlar tanıdım bundan sonra da öyle olmasını isterim doğal olarak. Bu arada çok anlayışlı bir insanın arkadaşım olmasını isterim. Beklentim bu yönde. Hiçbir kişisel çıkar gözetmeksizin yolumuza bakalım, eğlenelim. Hayat başka türlü güzel olmaz. Ekleyeceğiniz başka bir şey yok ise ben mesaj ve yorumlarınızı beklemeye geçiyorum. Biraz dargınım hayata ama karşıma çıkacak kişiyle bunu aşacağım.
Bir sonraki ilan: Erzincan Dul Bayan Oya, 36 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun