Türbanlı Kadınlar

Turbanli kadinlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Kolaylıklar beyler bayanlar. Adım Nazan. Türbanlı bayanlar konusunda arayış varsa buradayım. Yani tanışmak isteyenler için geldim. Bu süreçte yanımda olacak mısınız bilemem ama mesajlarınıza anında dönüş sağlarım orası kesin. Her ne kadar yaşadığım ortam beni soyutlasa da mücadeleme devam ediyorum. Türbanlı kadınlar sayesinde güzel bir arkadaşlık kuran çok kişi var çevremde unutmayın. Her biri hayatını düzene soktu ve bir ben kaldım. Böyle olmaz ki ama değil mi? Yaşım 31 oldu ve evlenmek istiyorum aslında. Fakat önce tanışmalıyız, güzel şeyler düşlemeliyiz. Hepsini atlattıktan sonra da önümüze bakarak ilerlemeliyiz. Günün her vakti ben zaman ayırırım arkadaşlarıma. Zaten çalışıyorum gündüzleri, akşam olduğunda da kafe ve sinema derken uyuyoruz gidiyor işte. Şimdi hayatıma birini alarak ilerlemek istiyorum. Sadece arkadaş olsun bana, hep yanımda dursun. Çok bir şey istemediğim ortada yani.

Kapalı Türbanlı Bayanlar

Hayatımda iyi ki varsın diyeceğim bir adam arıyorum ben. Böyle güven verecek, hep yanımda hissettirecek kendini. Varsın olsun tek kalayım da diyorum bazen. Ama yok olmuyor işte. Nereye kadar böyle vallahi bilmiyorum. Artık zamanı geldi işte. Bir kadın yalnızlıktan sıkılmışsa birini arıyor demektir. Eee kiminle olacağına da ben karar vereceğim. Herkes mesajlarını yazsın, kendini tanıtsın. Sonuca hep beraber bakarız işte.

Süreç uzun beyler. Kolay ısınmam öyle insanlara. Görüşme sağlarken anlaşılır bir şekilde kendimizi değerlendiririz. Yani kriterlerimiz falan işte. Her neyse olası bir yalnızlıkta yapacak bir şey yok. Türbanlı bayanlar arasında kendimi çok güzel hissediyorum desem de yeridir. Ama hissetmek yetmez ki ben zaten çok güzel bir bayanım.

Türbanlı Güzel Kadınlar

Ne diyorduk beyler? Ha türbanlı kadınlar konusunda her zaman ilginç yaklaşımlar da var hayatta. İstemsizce gelişse de umursamıyorum. Ben kendimi bilen biri olduğum için hayatıma alacağım arkadaşımın da öyle olmasını beklerim. İnşallah da olacaktır. Lafı çok uzatmanın alemi yok aslında. Güzel günleri düşlüyorum. Buyursun gelsin benim en iyi arkadaşım. İnsanlar yalnız kalmasın ve hep iyi olsun. Gerisi hikaye be gençler. Herkese buradan iyi sohbetler dilerim ama beni unutmayın tamam mı bunu ciddi alamda söylüyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Ben Antalya’da yasayan emekli bir beyim. Şu an rahatsızım benim yaşım 61 daha genç göründüğünü söyleyenler vardır bir buçuk yıldır yalnızım. Yalnızlık gerçekten çok zor bir durumdur insanın canı sıkılıyor kötü alışkanlığım olmadı hiç. Yaş çok önemli değil derseniz huzurlu olmak önemli derseniz ben buradayım. Dürüstlük en önemli faktördür dürüst değilse bir insan ondan her çeşit kötülük beklenir ben kendi başıma kimseye zararı olmayan biriyim kendi halimde yaşıyorum yüreğim yufkadır

Daha Fazla Yorum