Ukrayna’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ukraynadan Evlenmek isteyen Bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Ukrayna
Medeni Durum: Bekar
İsim: Galina
Yaş: 25
Boy Kilo: 160 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik

Arkadaşlar güzel günler dilerim. Galina adım. Ukrayna’dan evlenmek isteyen bayanlar için bana yazabilirsiniz. Bu süreçte kendime uygun birini aramaya başladım. Yaşım 25. Bazıları erken diyor, bazıları tam zamanı falan. Bırakın da ona ben karar vereyim yani ya. Bir düşmedi insanlar yakamdan. Ukrayna evlilik sitesi falan aradım daha önce ama bu kadar iyi olanını bulamadım. Geçenlerde arkadaşım da buradan yazmış yorum ve mesaj almış bir sürü hem de. Umarım Ukrayna evlilik ilanları sayesinde benim de öyle olacaktır.

Yine de en güzelini en iyisini istemekten başka çare yok. Bu konu hakkındaki düşüncelerim de değişti zaten. Daha olumlu oldu. Ama gördüm ki insanlar tamamen yalnızlaşmış. Doğru insanı bulamadıklarından mı yoksa başka bir nedenden ötürü mü artık herkes birbirinden kaçar oldu. Bu hiç güzel bir durum değil emin olabilirsiniz ama yapacak bir şey de yok artık.

Ukrayna’dan Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Son aylarımda bana gelen bazı teklifler oldu. Zaten Türkiye’de Ukraynalı evlenmek isteyenler kadınlar oldukça fazla. Bizi bilirsiniz sevdiğimiz insana çok sadığızdır. Sonuna kadar onun peşinden gideriz. Yeter ki sevildiğimizi değer gördüğümüzü bilelim. Teklifi kabul etmedim lakin burada niyeti ciddi bir çok erkek var. Bakımlı güzel bir kadın olunca artık herkesin dikkatini çekiyorum sanırım. Ciddi bir ilişki yaşamaya evliliğe karar verdim haliyle ben öyle gezmek isteyen biri değilim. Zaten burada güzel bir hayatım var. Avrupa’da da çok gezdim şimdi ev dizme zamanı diyorum. Bazı insanlar bu kararıma saygı duymasa da kimseyi ilgilendirmez. Ben sosyal bir kadınım. Güven veririm ancak güvenmediğim insanın yanında durmam. Varsın böyle olsun illa ki bulacağım o kişiyi ben.

Ukrayna Evlilik Sitesi

Herkes gibi benimde evlilikten beklentilerim var arkadaşlar. Bende mutlu bir yuva kurma, anne olma düşüncesindeyim. Saygılı, anlayışlı beni seven ailesine çocuğuna sahip çıkacak bir erkek süslüyor hayallerimi. Ben buradan bulacağım ya biraz heyecan lazım. Düşünsenize hiç tanımadığınız biriyle tanışıp ilerlemek nasıl iyi olur? O yüzden Ukrayna evlilik platformuna ilan verdim. Bana yazdığınız dakika numaram sizde arkadaşlar. Telefonda başlarız muhabbete artık gittiği yere kadar.

Bir sonraki ilan: Romanya Evlilik İlanları

Ayça, 30 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. Köln’den selamlar ismim İlhan. Bekar ve yalnız yaşayan sempatik ve romantik bir beyim. Ciddi beraberlik arayan olgun bir bayan ile tanışma arzusundayım. Saygılarımı sunuyorum.