Uşak Dul Bayanlar

Usak dul bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selin benim adım merhaba beyler. Uşak yalnız dul bayanlar arayan beyler için ilan vermek istedim. Sonuç itibari ile yalnız olduğum için bende kendime uygun bir arkadaş arıyorum. Tabi önce kendimi düşünüyorum ve kendi kriterlerimin olmasını istiyorum bu noktada. Evlenmeye gelmedim ayrıca beyler. Sadece güzel bir süreç yaşamak istiyorum. Her defasında hayal kırıklığına uğramak gerçekten çok üzücü bir durum. Evliliğimi bitirme nedenlerimden birisi de beklentilerimin çok çok altında kalmış olmasıydı. Haliyle artık kafa dengi biri çıkarsa karşıma yola devam etmek istiyorum.

Uşak bayan arkadaş için geldiğimden aklınıza farklı hisler ulaşmasın. Tamam bakımlıyım ve güzel bir kadınım. Uşak ta 55 yaşında bir bayan arıyorum diyorsanız benim yaşım daha 37 arkadaşlar. Yaşımı da belirtmiş olayım. Yakın arkadaşlarım hala evlenebileceğimi söylüyor. Kesinlikle hayır yani bu konuda bir daha aynı hatayı yapmam. Ben eğlenmeme bakacağım bu saatten sonra. Bir de şu var, tek yaşadığım için ne bileyim yani sürekli bir başımayım bu olmuyor işte.

Uşak’ta Erkek Arayan Dul Bayanlar

Ani kararlar vermiyorum eskisi gibi. Bu da beni zaten olgunlaştırdı. Her zaman insanlara saygı ve sevgi beslemiş bir insan olmaya çalıştım. Geçen tanıştığım bir erkek arkadaş mesela benden çok hoşlandı falan. Birkaç sefer görüşmemize rağmen bir türlü istediğim elektriği alamadım kendisinden. Demek ki nasip kısmet işleri bazı şeyler de. Dost olalım, arkadaş olalım dedim ama yok. Buna benzer bir süreçleri yaşamak istemiyorum. Arayışım belli aradığım belli. Uşak dul bayanlar arıyorsanız bu doğrultuda mesaj göndermeniz beni memnun edecek arkadaşlar. Haricinde ki bütün tekliflerinize kapalıyım.

Beyler aslında ben sizi çok iyi anlıyorum. Hayatınızda güzel bir kadın olsun istiyorsunuz ama iş sadece güzellikle bitmiyor. İlişkilerde ki uyumda çok önemli. Aynı dili konuşabilmek, ortak beklentilerin ve hobilerin olması ilişkiyi sağlam ve ileriye götürecek unsurlardır. Önce birbirimizi tanıyalım derim telefonda sohbet ederek. Hangi konuda konuşmak isterseniz fark etmez. Bu arada çalışıyorum kendi ayaklarımın üstündeyim. Dedim ya ben sadece kafamı dinlemeye geldim buraya. Romantik bir arkadaş bulup yoluma devam edeceğim gerisi boş dünya be.

Bir sonraki ilan: Afyon Dul Bayan

Funda, 39 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum