Uzman Çavuş Evlilik İlanları

Uzman cavus evlilik ilanlari
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Merhabalar. Seyfettin adım. Uzman çavuş evlilik ilanları arasında yerini almak istedim açıkçası. Çünkü bu zamana kadar yalnızlıktan falan artık bıktık ya. Evlenmeye karar verdim. Geçici arkadaşlıklardan gerçekten artık usandım. Ben buraya evlenmeye geldim haberiniz olsun. Her ne kadar sessiz bir yapım olsa da beni açacak, kendime getirecek bir bayan arkadaş illa ki vardır. Bu süreçte yanımda olacak bayana şimdiden teşekkürlerimi sunmayı da borç bilirim.

Uzman çavuş evlilik ilanları sayesinde birkaç arkadaşım evlendi inanır mısınız? O kadar mutlular ki buraya şükür ediyorlar. Daha önceleri böyle şeyler yoktu, insanlar görücü usulü ile evlenirdi falan ama artık devir değişti. Güzellikler bizimle olsun. Telefon hep elimde, gelecek mesajı bekliyorum sürekli. Ondan sonra yorumlara da bakacağım zaten. Numaramı da sadece gerçekten kendini tanıtan ve evlenmek için burada olan bayanlarla paylaşıyor olacağım. Gerisi bize kalmış, bizim ne kadar anlaşacağımıza kalmış. Umuyorum güzel şeyler olacaktır. Her dönem kendimi yalnız hissetmekten artık bıktım usandım be arkadaşlar. Bu nedenlerden dolayı aranızdayım ve heyecanlı bekleyişim başlamıştır.

Uzman Çavuş Evlilik İlanları

Süreç biraz sanki stresli görünüyor. Ama tatlı heyecan diyorum ben bunlara. Yeteri kadar kendimi hazırladım. Hem maddi hem de manevi anlamda evliliğe hazırım arkadaşlar. Buyurun mesajlarınız gelsin de yolumuza bakalım artık. Uzman çavuş evlilik ilanları konusunda araştırma yapanlar direkt beni bulsun ne diyeyim ki başka. Mesajlarınızı anlık olarak okurum merak etmeyin. Görevim kutsaldır ama benim sevgim de aynı derecede kutsaldır.

Bizi hor gören bazı bayanlar oldu zamanında. Şimdi ise arabamı altıma çektim, geziyorum izin günlerimde. Herkesin ağzı düşüyor. Tabi ki amacım bunu yapmak değil ama olsun heyecan devam ediyor işte. Kendimden de kısaca bahsedecek olursam; azıcık kıskanç, düşünceli ve romantik bir adamım. Hepsini geçtim son zamanlarda çok duygusal oldum ben buna inanamıyorum. Yani sevgi anlamında duygusallık başladı. Demek ki kaderim çok yakında karşıma çıkacak ve mutlu günlere adım atacağız. Başka bir şey gelmiyor aklıma. Söz sırası sizde bayanlar. Mesajlarınızı heyecanla beklemeye başladım bile. Haydi bakalım.

Bir sonraki ilan: Eşi Ölmüş Evlenmek İsteyen Dul Erkekler

Mehmet, 38 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun