Van Dul Bayan Arkadaş

Van dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Aylin benim adım. Van dul bayan konusunda destek arıyorum. Aslında destek derken ben can sıkıntısından gelmedim. Kendime uygun bir arkadaş bulmak için buradayım. Dulum ve 36 yaşındayım. Elbette erken yalnız kalmak biraz sarstı beni. Durum böyle olunca insanların bakış açısı da değişiyor tabi. Van bayan arkadaş ilanı açmaya karar verirken çok düşündüm. Yine de şansımı denemek istiyorum ya. Ben artık tek başıma yürümekten yalnız başıma sinemaya gitmekten bıktım usandım. Bu nedenle artık yenilik şart dedim ve ayağa kalktım.

Van Dul Bayan

Burayı da ilk kez görüyorum ve çok da güzel herkes arkadaşlık ilanı açmış. Malumunuz Van dul kadınlar için pek rahat bir yer değil. Yani insanlarda ön yargı söz konusu. O yüzden buradan ilan verirken benim gibi birçok kişiyi görmek beni mutlu etti açıkçası. Demek ki bu hayatta tek yalnız ben değilim. Doğal bir güzelliğim var. İnsanlarla iyi geçinmek gibi önemli bir bakış açım var ayrıca. Ben kimseyi kırmadım bu zamana kadar.

Aynı şey bana da yapılsın isterim haliyle. Yani üzülmek ve kırılmaktan uzak bir yaşam sürmek istiyorum. Tamam doğru zamanında çok hata yaptık falan ama beyaz bir sayfada ilerlemek gerekiyor. Biraz huzursuzum şu sıralar o da geçecektir merak etmeyin. Buradan gelecek mesajlar beni gerçek anlamda mutlu edecektir. Ya bir insan zaten inanırsa çok harika bir dünya kurabilir kendisine. Ama benim gibi avutursanız kendinizi maalesef üzülüp durursunuz. İşte bunlar olmasın istiyorum ben.

Van Bayan Arkadaş

Hep ben anlattım birazda sizi dinlemek isterim beyler mesajlarınızda. Mesela Van kadın arkadaş arayışınız neden var. Evlilikle ilgili düşünceleriniz var mı? Bunları bilmek isterim lakin ben kesinlikle evliliği düşünmüyorum. En azından uzunca bir süre bu şekilde hayatın tadını çıkarma düşüncesindeyim.

Arkadaştan sevgiliden başka bir şeye ihtiyacım yok tek eksiğim o. Zaten çalışan bir kadınım. Kendi ayaklarımın üzerinde her zaman durdum. Bunun dışında mesajlarınızda yaşınızı mutlaka söyler misiniz? Çünkü 50 yaşını geçmesin veya 55 de olabilir. Ya aslında önemli olan şey paylaştığımız güzel şeyler olacaktır. Gerisi pek de bizi bağlamıyor gibi. Haydi o zaman söz sırasını sizlere bırakıyor ve yorumları beklemeye koyuluyorum.

Bir sonraki ilan: Hakkari Dul Bayan

Yelda, 39 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum