Varlıklı Zengin Bayanım

Varlikli maddi durumu iyi zengin bayanim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Bursa
Medeni Durum: Dul
İsim: Nuray
Yaş: 38
Boy Kilo: 169 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Otel İşletmeciliği

Selamlar. Nuray benim adım. Boşanmış ancak kendine bakan bir bayanım. 38 yaşındayım. Maddi durumum iyi o yüzden karşımdaki kişinin parası pulu beni hiç ilgilendirmiyor. Gerçekten benim gibi erken yaşta boşanmış bayanlar var mı bilmiyorum yine de yazıyorum. Arkadaşlık amacıyla buradayım. Yeniden evlilik asla ve asla düşünmüyorum haberiniz olsun. Daha önceleri çok geldi teklif ama hazır değilim ve sanırım hiç hazır olmayacağım bilginize.

Sadece arkadaşlık kurmak ve güzel bir şekilde ilerlemek amacındayım. Bunun dışında merak ettiğiniz ne varsa hemen sorabilirsiniz. Kimseye kapalı biri değilim. Yani içine kapanık da olmadığım için herkes dilediğini sorabilir. Huyum fena değil. Öyle huysuz bayanları ben de sevmem. Cıvık konuşmam, ağır başlıyım. Başka ne anlatayım ki siz sorun ki sohbet başlasın yani. Kendi kendime konuşmak da istemiyorum açıkçası, ufaktan kendim hakkında bilgiler verdim.

Gerisi sizde yani. Ama dediğimi unutmamanızı tavsiye ediyorum. Sadece arkadaşlık babında görüşürüm ben. Evlilik falan başımı bir defa ağrıttım bir daha imkansız o iş. İnsanlık ölmüş mü ölmemiş mi göreceğiz yani. Ben gidiyorum, en kısa zamanda mesajlarınızı da bekliyorum bilginiz olsun beyler.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. Merhaba ben Fatih. Olgun kendini yetiştirmiş yerine göre hareket eden oturmasını kalkmasını bilen saygılı bir erkeğim bende dulum sizin duruşunuz ve kararlı tavrınız çok güzel bende sizi tanımak uygun bulursanız arkadaş olmak istiyorum sizinle 0541 512 22 13 numaram lütfen arayın çekinmeden

Daha Fazla Yorum