Vefalı Polisim

Vefali Polis Memuruyum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi günler herkese. Muharrem benim ismim. 38 yaşındayım. İkinci evlilik kararımı alıyorum buradan. İlk evliliğim 5 sene önce sona ermişti Polisim. Bu aralar sadece işimle meşgulüm. Gerçekten o kadar işe adadım ki kendimi, fakat her şeyin bir sonu olduğu gibi bu durumda artık beni yormaya başladı.

Günlerim sıradan normal geçiyor. İçimde ki yalnızlık duygusu had safhada. Haliyle tekrar evlenmeye karar verdim. İlk evliliğimle ilgili tüm soruları bana sorabilirsiniz hepsini yanıtlarım. Sonuna kadar dürüstlükten yanayım bu arada. Vefasız biri hiç olmadım ayrıca. Bunun yanında eşime istediği her şeyi almak zorunda hissederim kendimi. Çünkü eş yani eş dahası var mı?

Tabi ki mutlu edeceksin, tabi ki onu sevindireceksin. Hayat çok hızlı gelip geçiyor arkadaşlar kıymetini bilmek lazım. Dul olsam da şuan böyle kalmayacağım biliyorum. Genel hatlarıyla bir insanı üzmek kolaydır ama sevindirmek daha kolaydır. Bunların bilincindeyim. Yaş kriterim yok ayrıca. Daha önce evlenmiş ama şuan dul olan bayan arkadaşlar da bana yazabilir. Şimdiden hayırlısı olsun diyelim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

5 yorum

  1. Merhaba ben Gülten Aydın’da oturuyorum çalışmıyorum 38 yaşındayım hiç evlenmedim ciddi bir evlilik düşünüyorum sizde isterseniz tabi ki