Whatsapp Bayan Kız Telefon Numaraları

Kiz Numaralari
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Medeni Durum: Bekar
İsim: Emel
Yaş: 22
Boy Kilo: 169 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Öğrenci

Selam buradan herkese. Emel benim adım. 22 yaşındayım. Kız numaraları arayanlar falan çok herhalde ben onun için geldim. Düzgün biri karşıma çıkarsa numaramı verip arkadaş olmak istiyorum. Bayanların numarası aslında öyle her yerde olmaz. Bu gibi ilan sitelerinden ancak ulaşılır. Whatsapp kız numaraları arayanlar bana yazabilir. Buradan ben ulaşırım size. Aslında canım çok sıkıldığı için buraya yazıyorum. Dürüst efendi birilerini arıyorum ben. Kadın numaraları için öyle uzaklara gidip aramayın artık. Bana yazan herkese ben dönüş yapacağım. Günlerdir buradayım aslında ilan açayım mı diye sordum kendime. Baktım yalnızlık ağır basıyor. Haliyle beklemeden geldim. Şimdi sizde sıra. Kendinizi anlatın, ne var ne yok neler yapıyorsunuz bir bakalım derim siz ne dersiniz?

Whatsapp Kız Numaraları

Bana ulaşmak kolay emin olun. Yeter ki güveneceğim adam çıksın karşıma. Bunun dışında nasıl desem hmm yani böyle yalnız bırakmasın hiç ya. Günlük arkadaşlarım var sık sık görüştüğüm ama  ben her şeyimi paylaşacağım biri olsun isterim yanımda. Güzel günlerimiz olsun hep. Gezelim tozalım ne bileyim işte yeriz içeriz. Öyle bir dostluk arıyorum ben. Yaşım 22 olduğu için henüz ciddi bir şey aramıyorum. Belki tam aşık oluruz o da gelir arkasından bilemem. Genelde hüzünlü bir yapım var. Üzülüyorum her şeye. Uçan kuş yaralanmasın, kedi ve köpekler üzülmesin. Hayvan severim aslında. Bunun dışında insanlarla iletişimim çok kuvvetlidir. Elbette bu durumun farkına varan insanlarla konuşmak isterim. Kırıcı ve üzen yapılarla işim olmaz.

Bayan Telefon Numaraları

Günümüzdeki arkadaşlıklar çıkar üzerine kurulmuş. Ben asla böyle bir şeye gelemem anı yaşarım yani. Sıkıntıya da gelemiyorum. İşte bu yüzden geldim ilan açtım. Kafa yapıma uygun bir adam çıksın da karşıma ne güzel arkadaş olalım işte. Bu düşüncede kız arkadaş bulma niyetinde olanlar mesaj yazsın lütfen. Son bir şey daha var. İnatçıyımdır. Ne dersem o olsun değil ama inadım büyük haberiniz olsun ama değer verdiğim sevdiğim insan karşısında da süt dökmüş kedi gibi olurum bilesiniz. Çok fazlada uzatmak istemiyorum söyleyeceklerimi arkadaşlar. Bayan telefonu arayanlar bana mesaj atarlarsa anında numaramla geri dönüş yapmak istiyorum. Bir an önce görüşmek dileği ile o zaman beyler.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

8 yorum

Daha Fazla Yorum