Whatsapp Yakışıklı Dürüst Erkek Numaraları

Whatsapp erkek numaralari
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi günler bayan sevgili bayanlar. Yakışıklı dürüst erkek numaraları arayanlar varsa ben geldim şimdi buradayım. Birincisi yaşım 27. İkincisi adım Mert. Yakışıklı genç ve dürüst bir erkeğim. Yaşadığım yer ile ilgili sonra konuşuruz tabi yazarsanız. Eğlenceli bir yapım var ayrıca araç tutkunuyum arkadaşlar bilginiz olsun. Alır başımı giderim bazen. Biraz heyecan ve tutku dolu bir halim var. Ondan sonra Whatsapp erkek numaraları için yazanlara doğrudan dönüş yapacağım bunu da eklemek istiyorum. Sohbet eder görüntülü konuşuruz ilk etapta. Başka bir sorunuz varsa buyurun hemen yazayım. Erkeklerle arkadaş olmak güzeldir değil mi?

Her şeyi paylaşırsınız, ağlarsanız yanınızdayım, gülerseniz de. Buraya kadar güzel sorun yok ama benim aradığım sanki sevgili tadında bir şey. Hem sevgilim olacak hem arkadaşım olacak birini arıyorum. Ne dersiniz böyle bir arkadaşlığı dostluğu yürütebilir miyiz beraber? Genç erkek numaraları arayan arkadaşlar mesajlarında hem fikirlerini hem de düşüncelerini belirtebilirler bana.

Bayan arayan erkek arkadaş telefon numaraları sayesinde gerçekten insanlar aradığını bulabiliyor diye düşünüyorum o yüzden bende bu şekilde bir ilan vermek istedim. Yeni bir arkadaşlığa kim hayır der ki? Çünkü başlangıçlar güzeldir her yeni başlangıç güzel şeyleri beraberinde getirir. Dedim ya ben eğlenceli heyecanı yüksek bir insanım diye o yüzden benim gibi heyecanı yüksek olan kişiler yazarsa sevinirim.

Whatsapp Yakışıklı Erkek Numaraları

Şimdi sıra şu konuda; evlilik var mı? Hayır bende yok arkadaşlar. Ama neden düşünmeyeyim iyi biri çıkarsa karşıma. Bakacağız ama arkadaşlık kuralım bir önce. Sonrası kolay be. Gezelim, tozalım, ülkemizin her toprağına ulaşalım. Ben zaten Karadeniz turumu yaptım sıra Doğu turunda. Bayan arıyorum işte kendime ama karşımdaki kişiye hayatımda olan kadına çok değer veririm orası kesin.

Erkek Telefon Numarası

Merak edilen her soruya yanıt vereceğim arkadaşlar. Bende yalan yok, bu yaşıma kadar dürüst yaşadım bundan sonra da öyle devam edeceğim. Her ne kadar insanlara kıymet versek de göremediğim değeri vermem ama dürüstlüğümü de kaybetmem. Yakışıklı erkek arkadaş arıyorum diyen sevgili bayanlar için burada olduğumu bir kez daha söylemek istiyorum. Elbette tartışırız da anlaşırız da. Oysa ilk adımı atmak daha önemlidir. Bakalım hayat devam ediyor ve bu hayatın keyfini beraber sürelim istiyorum. O zaman mesajlarınız gelsin ve güzel bir birlikteliğe beraber adım atalım biran önce.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. Selam ben Taner yaş 39 bekarım İstanbul’da yaşıyorum bayan arkadaş arıyorum. 25 /45 yaş arası tanışmak isteyen bayanlar tercihim yakışıklı bakımlı biriyim. Numram.0507 383 98 18 Watsap mevcut mesaj atın arayın tanışalım.

  2. Merhabalar 45 yaşındayım boşandım hayırlı merhametli bir insanla tanışmak anlaşırsak evlenmeyi düşünüyorum. 48 ve 55 yaş arası niyeti sadece evlilik olan insanlar cep numaranızı bırakırsanız birbirimizi tanıma fırsatımız olur.